Mark Hamill: To nie jest mój Luke Skywalker

Bleeding Cool / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Mark+Hamill%3A+To+nie+jest+m%C3%B3j+Luke+Skywalker-126338
Po premierze "Ostatniego Jedi" nie ustają burzliwe dyskusje, czy film jest godną kontynuacją sagi czy może jednak należałoby czym prędzej nakręcić jego remake, a wersję Riana Johnsona pogrzebać na zawsze. Dla tych z Was, których bolało patrzenie na będącego w nie najlepszej kondycji Luke'a Skywalkera, mamy dobrą wiadomość. Otóż sam Mark Hamill przyznał w jednym z wywiadów – który na marginesie został już zdjęty z sieci – że Luke z "Ostatniego Jedi" nie jest jego bohaterem. 

Ale uwaga, żeby czytać dalej, musicie przygotować się na małe spoilery. To nie jest mój Luke Skywalker – powiedział Hamill. Mówiłem: Jedi się nie poddają. Nawet jeśli Luke miał problem, zajęłoby mu to, powiedzmy, rok, ale rozwiązałby go, a jeśli popełnił błąd, naprawiłby go. Więc w tej kwestii mieliśmy z Johnsonem drastycznie inne zdanie. Więc to już nie jest moja historia. To historia kogoś innego, a Rian potrzebował mnie, żeby zakończenie było efektowne.  
  
I dodał:

Musiałem myśleć o Luke'u jako innym bohaterze. Może to Jake Skywalker, bo to nie jest mój Luke Skywalker. Wciąż tego nie zaakceptowałem, ale to tylko film. Mam nadzieję, że widzom się spodoba, że się nie zdenerwują. Wierzyłem, że Johnson jest właściwą osobą, która miała nakręcić ten film. 

Widzieliście już "Ostatniego Jedi"? Co Wy na to? 
Udostępnij: