Marlon Wayans chce kontynuacji "Agentów bardzo specjalnych"

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Marlon+Wayans+chce+kontynuacji+%22Agent%C3%B3w+bardzo+specjalnych%22-143482
Marlon Wayans chce kontynuacji "Agentów bardzo specjalnych"
Marlon Wayans uważa, że nadszedł czas na sequel komedii "Agenci bardzo specjalni". Aktor jest przekonany, że kontynuacja historii dwóch czarnych agentów FBI udających białe dziedziczki hotelowej fortuny to w obecnych czasach konieczność. 

W wywiadzie udzielonym portalowi Variety Wayans zdradził, że ma mnóstwo pomysłów, których źródłem są wydarzenia z ostatnich miesięcy. "Agenci bardzo specjalni 2" właściwie piszą się sami – powiedział. Wayans jest pewny, że niepoprawna politycznie komedia stałaby się box-office'owym hitem. Uważam, że za bardzo się spięliśmy. Pora wrzucić na luz i trochę się pośmiać – dodał. 

Film z 2004 roku dla wielu widzów jest dziś kultowym klasykiem. Warto przypomnieć, że ewentualna kontynuacja nie jest świeżym pomysłem. W 2019 roku Terry Crews przyznał, że bracia Wayans pracują nad projektem, mimo że oficjalnie nie dostał on zielonego światła. Wiadomość ta wprawiła wielu fanów w ekscytację. W listopadzie ubiegłego roku sam Marlon Wayans opowiadał o swoich planach w wywiadzie udzielonym magazynowi "People".

Jak na razie projekt pozostaje w sferze marzeń. Uważacie, że to dobry pomysł?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones