Marvel chciał zaangażować Shię LaBeoufa. Już nie chce

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Marvel+chcia%C5%82+zaanga%C5%BCowa%C4%87+Shi%C4%99+LaBeoufa.+Ju%C5%BC+nie+chce-140719
Marvel chciał zaangażować Shię LaBeoufa. Już nie chce
źródło: Getty Images
autor: Target Presse Agentur Gmbh
Po raz kolejny w krótkim życiu Shii LaBeoufa jego kariera aktorska zawisła nad przepaścią. Tym razem stało się tak za sprawą pozwu sądowemu złożonego przeciwko aktorowi przez FKA Twigs, w którym oskarżyła go o przemoc fizyczną, psychiczną i seksualną, kiedy byli razem. Do jej głosu dołączyły inne kobiety opowiadające o toksycznej osobowości LaBeoufa.

Portal Variety postanowił opublikować pogłębiony portret psychologiczny aktora, w którym opisuje obecne i wcześniejsze problemy, przez które jego kariera niemal została zniszczona. Dzięki temu dowiedzieliśmy się też kilku ciekawych szczegółów na temat projektów, z którymi LaBeouf był związany lub mógł być.

Okazuje się, że krążące latem plotki o tym, że Shia LaBeouf może pojawić się w kinowym uniwersum Marvela, były prawdziwe. Portal ujawnia, że Marvel rzeczywiście był zainteresowany aktorem, ale do spotkania z nim nigdy nie doszło, a dziś sprawa jest już nieaktualna.

We wrześniu dowiedzieliśmy się, że LaBeouf nie wystąpi w nowym reżyserskim projekcie Olivii Wilde "Don't Worry Darling". Jego miejsce zajął Harry Styles. Wtedy podawano, że LaBeouf zrezygnował z roli ze względu na inne zobowiązania. Variety podaje jednak inną wersję wydarzeń. Otóż Olivia Wilde miała mieć dość nieprofesjonalnego i nieprzyjemnego zachowania aktora i po prostu wywaliła go ze swojego filmu.

LaBeouf zatrudnił ostatnio jako adwokata w sprawie wytoczonej przez FKA Twigs Shawna Holleya, który wcześniej był m.in. w grupie prawników broniących O.J. Simpsona.