Marvel szykuje powrót Blade'a?

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Marvel+szykuje+powr%C3%B3t+Blade%27a-119812
Podczas panelu promocyjnego filmu "Underworld: Blood Wars", który odbył się podczas nowojorskiego Comic Conu, gwiazda produkcji, Kate Beckinsale, została zapytana o to, czy jej postać spotka się kiedyś na dużym ekranie z Blade'em. Jej odpowiedź może nie zadowoli fanów serii "Underworld", ale powinna ucieszyć entuzjastów Blade'a.


Mieliśmy taki pomysł, zdradziła Beckinsale, mając na myśli crossover między "Blade'em""Underworld". Ale nie. Oni są zajęci. Przygotowują coś z udziałem Blade'a.

Mówiąc "oni", Beckinsale ma zapewne na myśli Marvel Studios. Wygląda więc na to, że studio szykuje powrót Blade'a w jakiejś formie. Jakiś czas temu po sieci krążyły plotki, że w planach jest realizacja filmu o córce Blade'a, albo że Blade będzie bohaterem jednego z nowych seriali Netfliksa. Zobaczymy, czy któraś z nich się potwierdzi.

Tak czy inaczej, kinowe uniwersum Marvela wydaje się coraz bardziej gotowe na pojawienie się takiej postaci jak Blade; studio wprowadza przecież ostatnimi czasy coraz więcej elementów nadprzyrodzonych - czy to za sprawą Doktora Strange'a czy Ghost Ridera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones