Wesley Snipes szykuje "Blade'a na sterydach"

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wesley+Snipes+szykuje+%22Blade%27a+na+sterydach%22-141424
Wesley Snipes szykuje "Blade'a na sterydach"
źródło: Getty Images
autor: Barcroft Media
Dziś dzień z Blade'em na Filmwebie. Jak piszemy w innym newsie, Marvel być może planuje nakręcić nowego "Blade'a" w kategorii PG-13. Tymczasem oryginalny odtwórca roli komiksowego łowcy wampirów szykuje projekt, który określany jest jako "Blade na sterydach". Wesley Snipes określa nowy film mianem "zabójcy Blade'a".

Promując w mediach swój nowy film "Coming 2 America", Snipes nie uniknął pytań o Blade'a i zdradził, że zamierza przebić swoją prawdopodobnie najbardziej ikoniczną rolę. Oto, co miał do powiedzenia o swoich nadchodzących filmowych planach:

Mamy w przygotowaniu dwa projekty. Jeden to cykl kobiecych filmów akcji. A drugi to coś, co nazywamy "Blade-killerem", Blade'em na sterydach. Akcja rozgrywa się w świecie zmiennokształtnych i podróży w czasie. Najlepsze będą jednak sceny akcji. Cóż, "Blade" miał akcję na poziomie białego pasa. Teraz szykujemy czarny pas.

Aktor odniósł się też do dziedzictwa Blade'a: To, co zrobiliśmy, było wspaniałe. Ale bracie, teraz możemy dużo więcej. Mamy więcej narzędzi. Niektóre z rozwiązań, które wprowadził po raz pierwszy oryginalny "Blade", są dziś standardem w filmach Marvela i kinie akcji. Technologia pozwala im na robienie wielu rzeczy, które dla nas były nieosiągalne. Teraz wystarczy połączyć tę technologię z naszymi umiejętnościami!

A co sądzi Snipes o nowej wersji "Blade'a" i nowym odtwórcy roli, Mahershali Alim? Nie jestem zaangażowany w ten projekt, ale wspieram młodych twórców i wspieram Marvela w ich decyzjach biznesowych. To piękna sprawa. Myślę, że przed gościem stoi nie lada wyzwanie.

Czekacie na nowy projekt Snipesa? A może chcielibyście zobaczyć jego gościnny występ u boku Mahershali Alego w nowej wersji "Blade'a"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones