Stary Blade nie ma żalu do nowego Blade'a

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Stary+Blade+nie+ma+%C5%BCalu+do+nowego+Blade%27a-133999
Wesley Snipes trzykrotnie wcielał się na dużym ekranie w Blade'a, a kiedy prawa do postaci wróciły do Marvel Studios, aktor wyraził chęć powrotu do roli. Niestety, Kevin Feige zniszczył jego marzenie w ten weekend, ogłaszając, że nowym Blade'em będzie Mahershala Ali. Co na to Snipes?


Aktor wydaje się nie mieć żalu - opublikował nawet oficjalne oświadczenie, w którym gratuluje swojemu następcy. Chociaż ta wiadomość była zaskoczeniem, wszystko jest w porządku, naisał Snipes. Tak już wygląda przemysł rozrywkowy. Pozdrawiam ekipę MCU - od zawsze jestem fanem. Szacun dla mistrza Stana. Gratulacje i salam dla Mahershali Alego, pięknego i utalentowanego artysty, którego pracę mam nadzieję móc obserwować jeszcze przez lata. Pewnego dnia będziemy pracować razem. Przede wszystkim dziękuję jednak moim wiernym fanom za wyrazy miłości i nieustanne wsparcie. Więc nie martwcie się, to nie koniec historii. Witam w drużynie Daywalkerów.

O nowym Bladzie na razie nie wiadomo wiele. Kevin Feige zdradził jedynie, że projekt będzie częścią piątej fazy kinowego uniwersum Marvela, a więc możemy spodziewać się go najwcześniej w 2022 roku.