"Eyes of Wakanda": Czarna Pantera bohaterem nowego serialu Marvela

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Marvel+zapowiada+nowy+serial%3A+%22Eyes+of+Wakanda%22-153257
"Eyes of Wakanda": Czarna Pantera bohaterem nowego serialu Marvela
źródło: Materiały prasowe
Nowy animowany serial od Marvel Studios na horyzoncie. Podczas wydarzenia promującego nadchodzące nowe odcinki produkcji "A gdyby..." Marvel ogłosił, że w przygotowaniu jest animowany serial zatytułowany "Eyes of Wakanda", który rozbuduje mitologię Czarnej Pantery. Ujawniono również fabułę dwóch nowych odcinków "A gdyby...".
  

O czym opowie serial "Eyes of Wakanda"?
Serial "Eyes of Wakanda" został zapowiedziany przez Brada Winderbauma, szefa streamingu, telewizji i animacji w Marvel Studios. Ujawniono krótki oficjalny opis projektu, który brzmi następująco:
 
Historia Wakandy obfituje w sytuacje, gdy dzielni wojownicy wyruszali w świat na misję odzyskania niebezpiecznych artefaktów stworzonych z vibranium. Oto opowieść o nich.

Wygląda na to, że produkcja zgłębi przeszłość Wakandy i jej relacje z przedstawicielami innych nacji, usiłującymi wykorzystać cenny metal do własnych celów. Na razie nie ujawniono, czy w serialu pojawią się znajomi bohaterowie: T'Challa, Shuri albo Okoye.

Podczas wydarzenia promowano również inne nadchodzące animowane produkcje Marvela, seriale "X-Men ’97" oraz "Your Friendly Neighborhood Spider-Man".

"A gdyby..." - zwiastun drugiego sezonu
"A gdyby..." - o czym opowiedzą nowe odcinki?Drugi sezon "A gdyby..." zadebiutuje na platformie Disney+ 22 grudnia. Produkcja eksploruje fabularne możliwości multiwersum, powracając do klasycznych historii z MCU, by przedstawić ich alternatywne wersje. Marvel ujawnił szczegóły fabuły dwóch nowych odcinków. Oto one:

Odcinek 1: "What If… Nebula Joined the Nova Corps?"

W świecie, w którym Ronan zdetronizował Thanosa na długo przed wydarzeniami z "Wojny bez granic", Nebula zostaje zrekrutowana przez Nova Corps. Zdesperowana, by wyjść z cienia swojego ojca, postanawia dowieść, że posiada detektywistyczny talent.

Odcinek 3: "What If Happy Hogan Saved Christmas?"

Kiedy Justin Hammer rozpoczyna oblężenie wieży Avengers podczas corocznego wigilijnego przyjęcia, tylko jedna osoba może go powstrzymać - Happy Hogan. Próbując dowieść, że nadaje się na bohatera, pomocnik Iron Mana będzie jednak musiał się zmienić - i to na wiele sposobów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones