Marzec w PlayStation Plus - w co zagramy?

PlayStation / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Marzec+w+PlayStation+Plus+-+w+co+zagramy-145625
Marzec w PlayStation Plus - w co zagramy?
PlayStation opublikowało właśnie listę gier, w które bez dodatkowych opłat będą w marcu mogli zagrać subskrybenci usługi PlayStation Plus. Co wskoczy w miejsce dostępnych w lutym gier?"ARK: Survival Evolved" (wersja PS4)

Każdy z graczy będzie mierzyć się z przeciwnościami, jakie przyniesie tajemnicza wyspa. W celu przetrwania główna bohaterka gry musi polować, zbierać przedmioty, uprawiać rośliny i budować schrony. W ekscytujących pojedynkach gracze wykażą się dodatkowymi umiejętnościami zabijania, a także oswajaniem pierwotnych stworzeń żyjących na ARK. Gra oferuje tryb współpracy z innymi użytkownikami online lub samodzielną rozgrywkę w trybie offline.

"Team Sonic Racing" (wersja PS4)

"Team Sonic Racing" łączy najlepsze cechy gry zręcznościowej z szybkimi wyścigami opartymi na rywalizacji. Gracze mogą rywalizować ze znajomymi podczas intensywnych potyczek wieloosobowych, ścigając się w niesamowitym otoczeniu, dzieląc się wzmocnieniami i wspólnym rozpędzaniem pojazdów. Do wyboru użytkowników mamy aż 3 rodzaje postaci oraz przeróżne modyfikacje pojazdów, które pasują do konkretnych stylów jazdy.

"Ghostrunner" (tylko PS5)

"Ghostrunner" to intensywna gra akcji FPP, osadzona w ponurej, cyberpunkowej megastrukturze. W grze zastosowano mechanikę typu one-hit-one-kill, która sprawia, że walka jest szybka i niezwykle intensywna. Tytuł zapewnia wyjątkowe wrażenia dla jednego gracza: angażującą, brutalną walkę i scenerię, która łączy cyberpunk z elementami postapokaliptycznymi.

"Ghost of Tsushima: Legends" (wersje PS5 i PS4)

"Ghost of Tsushima: Legends" to inspirowana japońską mitologią wieloosobowa gra online. Gracze mają do wyboru jedną z czterech dostępnych klas – samuraja, łowcę, ronina lub zabójcę. Użytkownicy z aktywną subskrypcją PlayStation Plus mogą zagrać z przyjaciółmi lub graczami dobranymi drogą matchmakingu w misje fabularne dla dwóch osób, misje Przetrwania dla czterech osób lub w nowym trybie rywali.

Powyższe gry będą dostępne od 1 marca 2022. Gry z konsoli PlayStation 4 możecie uruchomić dzięki wstecznej kompatybilności na konsolach PlayStation 5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones