Ich bandera faktycznie znaczy śmierć. Max kasuje serial z Taiką Waititim. Nie będzie trzeciego sezonu "Nasza bandera znaczy śmierć"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Max+kasuje+serial+%22Nasza+bandera+znaczy+%C5%9Bmier%C4%87%22-153569
Ich bandera faktycznie znaczy śmierć. Max kasuje serial z Taiką Waititim. Nie będzie trzeciego sezonu "Nasza bandera znaczy śmierć"
źródło: Materiały prasowe
A więc śmierć. Platforma Max podjęła decyzję o nieprzedłużaniu serialu "Nasza bandera znaczy śmierć" na trzeci sezon. Jak donosi portal Deadline, produkcja jednak prawdopodobnie pozostanie dostępna w serwisie: dwa dotychczasowe sezony serialu nie zostaną sprzedane innej platformie.

Serial "Nasza bandera znaczy śmierć" skasowany
Chociaż Max nie przygotuje trzeciego sezonu "Nasza bandera znaczy śmierć", jesteśmy niezwykle dumni z radosnych, zabawnych i emocjonujących historii, które opowiedzieli twórca David Jenkins, Taika Waititi, Rhys Darby, Garrett Basch, Dan Halsted, Adam Stein, Antoine Douaihy i reszta wspaniałej obsady oraz ekipy, czytamy w oświadczeniu platformy Max. Dziękujemy również oddanym fanom, którzy przyjęli ten serial i stworzyli wokół niego wspaniałą, inkluzywną społeczność.

Twórca serialu David Jenkins skomentował decyzję platformy na Instagramie: Jestem bardzo smutny, że nie postawię więcej stopy na pokładzie Zemsty z moimi przyjaciółmi. Niektórzy z nich stali mi się bliscy jak rodzina. Nie mógłbym być jednak bardziej wdzięczny za możliwość bycia kapitanem tej przeklętej rzeczy.
  

"Nasza bandera znaczy śmierć" - zwiastun sezonu drugiego
"Nasza bandera znaczy śmierć" - o czym opowiadał serial?Fabuła serialu jest luźno inspirowana biografią Stede'a Bonneta (Rhys Darby), członka zamożnej rodziny właścicieli ziemskich na Barbados. Problemy małżeńskie sprawiły, że porzucił on życie dżentelmena i zajął się piractwem. Niestety, nie był w tym zbyt dobry. Jego kariera trwała nieco ponad rok. W tym czasie przeżył m.in. bunt załogi (która przeszła pod rozkazy Czarnobrodego).
   

W obsadzie - oprócz Darby'ego - znaleźli się m.in. Taika Waititi, Kristian Nairn, Nathan Foad, Samson Kayo, Rory Kinnear i Ewen Bremner. Waititi jest również jednym z producentów serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones