Michał Sikorski, znany z “1670” na Pyrkonie!

Informacja sponsorowana / /
https://www.filmweb.pl/news/Micha%C5%82+Sikorski%2C+znany+z+%E2%80%9C1670%E2%80%9D%2C+odwiedzi+Festiwal+Fantastyki+Pyrkon-155642
Michał Sikorski, znany z “1670” na Pyrkonie!
Poznański Festiwal Fantastyki Pyrkon po raz kolejny udowadnia, że jest imprezą nie tylko dla fanów fantasy i science fiction, ale dla wszystkich tych, którzy kochają popkulturę. W tym roku do grona gości organizatorzy zaprosili między innymi Michała Sikorskiego, jedną z gwiazd serialu, który stał stał się prawdziwym hitem końcówki zeszłego roku.

Michała na pewno doskonale znacie z fenomenalnej roli Ojca Jakuba w netflixowym serialu “1670”, ale to tylko jedna z jego twarzy. Nie tylko jest obiecującym aktorem filmowo-serialowym, ale też z powodzeniem radzi sobie na deskach teatralnych, za co nie raz był doceniany. Został wyróżniany był m.in. za rolę w spektaklu “Zachodnie wybrzeże” na 37. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi oraz za swój debiut aktorski w filmie “Sonata” podczas 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i Festiwalu Off Camera w Krakowie. W latach 2019-2023 był członkiem zespołu aktorskiego Teatru Polskiego w Poznaniu.

Zobacz zwiastun "1670"
Aktora od niedawna można śledzić na Tiktoku, gdzie w miesiąc zgromadził ponad 100 tys. obserwujących, nagrywając filmiki o charakterze rozrywkowym.

Jeśli więc jesteście ciekawi, jak wyglądają kulisy powstawania netflixowskiego hitu albo poszukujecie porad jak rozpocząć swoją karierę aktorską - niezależnie czy filmową, czy teatralną - koniecznie zaplanujcie sobie udział w spotkaniu z Michałem na Pyrkonie! Wydarzenie odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich już 14-16 czerwca.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones