Holbrook, Turner, Tabasco gwiazdami filmu science fiction

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sophie+Turner%2C+Boyd+Holbrook%2C+Simona+Tabasco+gwiazdami+filmu+%22Cloud+One%22-155586
Holbrook, Turner, Tabasco gwiazdami filmu science fiction
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Sophie Turner ("Schody"), Boyd Holbrook ("Indiana Jones i artefakt przeznaczenia") oraz Simona Tabasco ("Niepokalana") to gwiazdy nowego filmu sci-fi o tytule "Cloud One". Za kamerą stanie Goran Dukić ("Obsession", "Tamten świat samobójców").

GettyImages-1469964204.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


Co wiemy o filmie "Cloud One"?Bohaterem filmu będzie mężczyzna, który pewnego dnia budzi się w nieznanym pokoju. Nie pamięta kim jest, skąd pochodzi i jak się tu dostał. Do dyspozycji ma jedynie telefon, maszynę do pisania i aplikację o nazwie The View. Rozpoczyna przeprawę przez wspomagającą pamięć wirtualną rutynę. Mijają kolejne dni, a granica miedzy elektronicznym światem a rzeczywistością zaczyna się zacierać. Bohater zakochuje się w jednym z elementów codzienności przeżywanej za pomocą maszyny.

Scenariusz autorstwa reżysera jest oparty na opowiadaniu Etgara Kereta "Windows". Tekst został opublikowany w magazynie Playboy w 2015 roku. To trzecia współpraca obu panów. Adaptacjami dzieł pisarza był zarówno nominowany do Independent Spirit "Tamten świat samobójców" (2006), jak i animacja "What Do We Have in Our Pockets?" (2013).

Sophie Turner, Boyd Holbrook, Simona Tabasco – ostatnie rolePo zakończeniu "Gry o tronSophie Turner pojawiała się na ekranach m.in. dwóch wersjach produkcji o tytule "Survive", w filmie Netfliksa "Zróbmy zemstę" oraz miniserialu "Schody", który powstał dla HBO.


Boyd Holbrook może pochwalić się rolami w głośnych premierach na małym i wielkim ekranie. Wystąpił w serialach "Sandman" i "Justified: Miasto strachu", został przeciwnikiem najsłynniejszego archeologa świata w widowisku "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia". Na premierę czeka film "Motocykliści"  w reżyserii Jeffa Nicholsa, w którym główne role zagrali Austin Butler, Jodie Comer i Tom Hardy.

Nim Simona Tabasco podbiła serca widzów drugiego sezonu "Białego Lotosu", występowała m.in. w serialach "Doc: w twoich rękach" i "Lunapark". Jej filmografię zamyka horror "Niepokalana".

Zobacz zwiastun filmu "Niepokalana"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones