Najpopularniejsza polska komedia 2017 r. tylko w player.pl

https://www.filmweb.pl/news/Najpopularniejsza+polska+komedia+2017+r.+tylko+w+player.pl-127496
Uwielbiany przez widzów Mel (Tomasz Karolak) wraz z pozostałymi bohaterami "Listów do M. 3" ponownie bawi i wzrusza. Produkcja jest dostępna na wyłączność jedynie w serwisie player. Blisko dwie godziny rozrywki z gwiazdorską obsadą komedii, którą pokochały miliony Polaków!


W "Listach do M. 3" poznajemy historię osób, którym w czasie przygotowań do Bożego Narodzenia przytrafią się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się, że magia świąt to czas pełen niespodzianek. W komedii zobaczymy uwielbianych z poprzednich części produkcji TVN aktorów takich jak: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk i Wojciech Malajkat. Wśród nowych gwiazd serii znaleźli się między innymi Magdalena Różczka, Borys Szyc, Filip Pławiak, Iza Kuna, Andrzej Grabowski oraz Stanisława Celińska. Reżyserem trzeciej części produkcji został Tomasz Konecki, który na swoim koncie ma kultowe "Lejdis" i "Testosteron". 

Od 11 marca "Listy do M. 3" dostępne są w ofercie płatnej player+. Do 31 marca produkcję obejrzeć będzie można jedynie w należącym do Grupy TVN serwisie. Komedia dostępna będzie na wyłączność względem pozostałych platform VoD aż do 21 kwietnia. Trzydniowy dostęp do produkcji już za jedyne 10 zł!

Dodatkowo na widzów czeka blisko 250 tytułów filmów na życzenie. Wśród nich największe polskie hity kinowe ostatnich miesiecy – "Planeta Singli", "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", "Człowiek z magicznym pudełkiem" oraz "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"

"Listy do M. 3" były w 2017 roku najchętniej oglądaną produkcją w kinach, która przyciągnęła ponad 3 miliony widzów!
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones