Nowy serial twórcy "Pitbulla" od 3 marca w Dwójce

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/Nowy+serial+tw%C3%B3rcy+%22Pitbulla%22+od+3+marca+w+Dw%C3%B3jce-70957
Od 3 marca, w każdy czwartek, o godz. 21.45 Dwójka zaprasza widzów do oglądania nowego serialu kryminalnego TVP2 "Instynkt". Zobacz jak niezwykła kobieta rozwiązuje sprawy zagadkowych morderstw.


Każde miasto skrywa mroczne tajemnice. Wiele z nich to kryminalne zagadki, które rozwiązać może tylko ktoś obdarzony wyjątkową intuicją i empatią. Kimś takim jest Anna Oster - grana przez Danutę Stenkę, bohaterka nowego serialu Dwójki. Kobieta posiadająca niezwykły instynkt. Dzięki temu świetnie radzi sobie z rozwiązywaniem kryminalnych zagadek. Nowa pani komisarz w stołecznej dochodzeniówce, wspierana przez swojego partnera podkomisarza Krzysztofa Tarkowskiego, w którego rolę wcielił się Szymon Bobrowski, musi wyjaśnić nie tylko zagadki kolejnych zbrodni, ale i intrygującą tajemnicę swojej przeszłości. Mimo doskonałej intuicji i sprawności w rozwiązywaniu kolejnych zagadek, Oster nie potrafi odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących własnego życia a praca w wydziale będzie tym trudniejsza, że z inspektorem Janem Rogożem (Paweł Królikowski) łączy ją tajemnicza przeszłość. Do tego jej tajemnicę poznać chcą zarówno wrogo nastawiony prokurator Grzegorz Wójcik (Piotr Głowacki) jak i dawna partnerka Tarkowskiego, podkomisarz Aleksandra Lewicka (Marieta Żukowska).


Każdy odcinek serialu kryminalnego "Instynkt" to intrygujące śledztwo w sprawie kolejnego morderstwa, jak i odkrycie rąbka tajemnicy komisarz Anny Oster. "Instynkt" stawia intrygujące pytania i wzbudza emocje towarzyszące poszukiwaniu kolejnych odpowiedzi.

Reżyserem zaskakującego serialu, w którym kryminalna zagadka przeplata się z prywatną tajemnicą jest Patryk Vega. Twórca kultowego "Pitbulla" i tym razem postawił na wielkie gwiazdy oraz wysoki poziom realizacji obrazu. Mocną stroną historii jest nie tylko scenariusz, ale i doskonała scenografia oraz klimatyczne zdjęcia. Za realizację serialu "Instynkt" odpowiadają producenci Anna Kępińska i Maciej Kubicki stojący za produkcją tak popularnych seriali jak "Plebania" czy "Londyńczycy".
Udostępnij: