Otwarte okno CANAL+! Obejrzyj pierwszy odcinek serialu KLANGOR

https://www.filmweb.pl/news/Obejrzyj+gratis+pierwszy+odcinek+serialu+CANAL%2B+%22KLANGOR%22-141886
Otwarte okno CANAL+! Obejrzyj pierwszy odcinek serialu KLANGOR
źródło: materialy promocyjne

Jeżeli nie widzieliście jeszcze świetnie przyjętej nowej produkcji serialowej CANAL+ "KLANGOR", to macie szansę to nadrobić. Dzisiaj CANAL+ otwiera dla wszystkich chętnych możliwość obejrzenia pierwszego odcinka - bez opłat, przez tydzień, w ramach otwartego okna, tylko na canalplus.com. Wystarczy, że klikniesz TUTAJ i już możesz oglądać serial!"KLANGOR" – o serialu CANAL+


W niewyjaśnionych okolicznościach ginie nastolatka (Matylda Giegżno), córka psychologa więziennego (Arkadiusz Jakubik). Ojciec desperacko rozpoczyna poszukiwania na własną rękę. Dramatyczną sytuację, w której jest jego rodzina (Maja Ostaszewska, Katarzyna Gałązka) pogłębia kryzys ich wzajemnych relacji, niezrozumienia, emocjonalnego dystansu i braku więzi. Tymczasem wokół sprawy narasta zmowa milczenia.

Premiera serialu miała miejsce 26 marca w CANAL+ online. Już teraz użytkownicy serwisu mogą oglądać tam drugi odcinek produkcji. Jego premiera telewizyjna – dziś o 21:00 na kanale CANAL+ PREMIUM, a kolejne – co piątek.

Natomiast dla wszystkich chętnych, którzy jeszcze nie zapoznali się z "KLANGOREM", CANAL+ otwiera dostęp do pierwszego odcinka – bez logowania i zupełnie GRATIS można go zobaczyć od dziś przez najbliższe siedem dni. Kliknij TUTAJ i wciągnij się w tę intrygującą, naładowaną emocjami, tajemniczą, mroczną historię – pierwszy odcinek KLANGORU czeka na Ciebie!CANAL+ online – premiery na kwiecień 2021

 

CANAL+ online to nowa platforma VOD oferująca dostęp do wielu tysięcy filmów i seriali (w tym produkcji oryginalnych CANAL+ i HBO), zagranicznych hitów i nowości serialowych oraz przebojów prosto z kina. A wszystko to dostępne wygodnie przez Internet, bez długoterminowej umowy, w aplikacjach mobilnych i przez przeglądarkę internetową. Abonenci usługi CANAL+ online mogą korzystać z bogatych bibliotek od wielu cenionych dostawców – CANAL+ PREMIUM, Ale kino+, HBO, Filmbox czy FOX.

Kwietniowa oferta CANAL+ online zapowiada się nadzwyczaj ekscytująco i oscarowo! Tylko tam obejrzycie 91. ceremonię wręczenia Oscarów oraz zobaczycie premierowo wiele oscarowych hitów.

Już w kwietniu w CANAL+ online pojawią się takie przeboje jak: "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", "Jestem najlepsza. Ja, Tonya", "Judy", "Gorący temat", "1917", "Zieja", "Bezlitosne miasto", "Gang zwierzaków", "Czworo dzieci i Coś", "Urwis", "Turu. W pogoni za sławą", nowe seriale: "Martwa góra. Tragedia na Przełęczy Diatłowa" oraz "Prawo i porządek: przestępczość zorganizowana" czy głośny dokument "Kto wrobił Britney Spears?".

Pełną ofertę CANAL+ online poznasz na canalplus.com. Odwiedź też specjalną strefę CANAL+ na Filmwebie pod adresem filmweb.pl/canalplus – i poznaj nowe oblicze rozrywki!


Informacja sponsorowana