Wszystkie odcinki serialu KLANGOR już dostępne w CANAL+ online

https://www.filmweb.pl/news/Wszystkie+odcinki+serialu+KLANGOR+ju%C5%BC+dost%C4%99pne+w+CANAL%2B+online-142435
Wszystkie odcinki serialu KLANGOR już dostępne w CANAL+ online
źródło: materialy promocyjne

Serial "KLANGOR" - najnowsza produkcja CANAL+ ORIGINAL – jest w całości dostępny w CANAL+ online. Wszystkie osiem odcinków możesz już teraz oglądać na canalplus.com. Prywatny maraton z "KLANGOREM" to doskonały pomysł na nadchodzące dni – w końcu zaczynamy weekend!Jeżeli nie możesz oderwać się od serialu i tłumiąc głos rozsądku odpalasz na laptopie odcinek za odcinkiem – to uprawiasz binge-watching. Wraz z zachodzącą od lat zmianą sposobu konsumpcji mediów, zjawisko to staje się coraz bardziej popularne. W taki sposób seriale lubi oglądać chociażby Arkadiusz Jakubik, odtwórca głównej roli Rafała Wejmana w serialu "KLANGOR".

Wolę poczekać, aż stacja czy portal wrzucą cały serial, żebym to ja decydował kiedy powinienem sobie zrobić przerwę w oglądaniu. Jeśli serial trzyma w napięciu, potrafię zobaczyć cały sezon ciurkiem, przeklinając samego siebie i patrząc na zegarek. Zdarzało mi się, że zarwałem noc dla świetnego serialu - Arkadiusz Jakubik w wywiadzie dla "To&Owo".
Wszyscy, którzy tak jak znany aktor nie są w stanie przyjmować serialu w wydzielonych dawkach, po jednym odcinku, mają teraz możliwość obejrzenia "KLANGORU" za jednym zamachem! Intrygująca fabuła osnuta wokół zaginięcia nastolatki na pewno okaże się na tyle wciągająca, że wielu widzów nie spocznie, nim nie pozna rozwiązania zagadki.

Serial "KLANGOR" spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem zbierając pochlebne opinie dziennikarzy.

Określany był jako "ciekawie się zapowiadający", "przyciągający świetną obsadą", "z imponującymi zdjęciami", "intrygujący". W recenzjach pierwszych odcinków podkreślano, że widz bardzo szybko "wsiąka" w historię opowiadaną w serialu i ma ochotę sięgnąć po kolejny odcinek. Czy można chcieć więcej?

Są w Polsce seriale telewizyjne i jest "KLANGOR". Rzecz pod każdym względem pierwszoligowa – Tomasz Raczek.

Wciągające połączenie brutalnego dreszczowca i przejmującego dramatu rodzinnego – Łukasz Muszyński, Filmweb.pl

Skandynawski z ducha serial, który skrywa pytania o miłość, rodzinę i prawdę – Anna Tatarska, Vogue

Wszystkie 8 odcinków serialu "KLANGOR" możesz oglądać już teraz - kiedy chcesz, z kim chcesz, w wygodnej usłudze online canalplus.com. Na stronie znajdziesz też wiele specjalnych materiałów wideo poświęconych serialowi oraz pozostałe produkcje CANAL+ ORIGINAL (m.in. "Belfer", "Kruk", "Żmijowisko"), a także setki innych polskich i zagranicznych filmów oraz seriali w ofercie VOD.

Poznaj pełną filmowo-serialowo-sportową ofertę CANAL+ online na canalplus.com.

CANAL+ online to serwis streamingowy będący połączeniem unikalnych seriali i filmów na życzenie oraz sportu i informacji na żywo. Za dostęp do oferty serwisu można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym. Z serwisu CANAL+ online można korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, aplikację w telewizorze z systemem Android TV oraz Apple TV. Serwis wspiera również technologię AirPlay oraz Google Cast, co pozwala na wygodne przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor. Z serwisu można korzystać na dwóch urządzeniach w tym samym momencie.
Informacja sponsorowana