Oto "Zabójcza broń 5" według Maksa Landisa

/Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Oto+%22Zab%C3%B3jcza+bro%C5%84+5%22+wed%C5%82ug+Maksa+Landisa-113104
Max Landis, scenarzysta "Kroniki" i "Victora Frankensteina", regularnie dzieli się z fanami swoimi pomysłami na rozmaite filmy. Tym razem ujawnił, w jakim kierunku popchnąłby serię "Zabójcza broń", gdyby zatrudniono go do napisania scenariusza kolejnej części.


Landis zaimprowizował fabułę do sequela"Zabójczej broni" podczas jednego z wywiadów promujących film "American Ultra" . Oto jego pomysł:

Murtaugh i Riggs zostają przydzieleni do czworga młodszych policjantów. Tamci wzięli udział w filmie akcji, którego nie widzieliśmy. Z opisu brzmi to jak "Zabójcza broń"; ucieczka szkolnym autobusem z platformy wiertniczej i tak dalej. Murtaugh i Riggs mają przeprowadzić szkolenie dla młodych, nauczyć ich bycia lepszymi gliniarzami oraz szacunku dla autorytetu. Wtedy okazuje się, że czarny charakter z tych przegapionych filmów akcji jest na ich tropie. Murtaugh i Riggs po raz pierwszy w historii znajdują się w lesie w towarzystwie czterech bohaterów, których naprawdę lubimy. To w zasadzie slasher.

Co Wy na to? Chcielibyście zobaczyć kolejną odsłonę "Zabójczej broni"? Ze scenariuszem Landisa czy raczej bez?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones