Oto śmiertelny wróg Wonder Woman

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Oto+%C5%9Bmiertelny+wr%C3%B3g+Wonder+Woman-121845
Oto śmiertelny wróg Wonder Woman
Poznajcie wroga Wonder Woman. Na razie w wersji plastikowej, ale lepszy rydz niż nic. W boga wojny Aresa, który będzie uprzykrzał życie bohaterom, wcieli się David Thewlis ("Harry Potter i Więzień Azkabanu"). 

GettyImages-131465271.jpg Getty Images © Alberto E. RodriguezChoć "Wonder Woman" trafi do kin już w czerwcu, wciąż nie wiadomo wiele o fabule filmu ponad to, że jego akcja będzie rozgrywać się w trakcie I wojny światowej. Aktor Chris Pine tak mówił o filmowym antagoniście w wywiadzie: Gram pilota pracującego dla aliantów, który szpieguje Niemców. Mój bohater kradnie wypełniony naukowymi wzorami notes oraz samolot, ale zostaje zestrzelony nad morzem, zdradził aktor. Wspomniane równania stanowią klucz do produkcji zabójczego gazu mogącego zniszczyć ludzkość. Okazuje się, że to cel Aresa, boga wojny. Jest on zazdrosny o ludzi, których stworzył jego ojciec, Zeus. Ares został zabity przez Zeusa, gdy ten zwrócił się przeciw niemu razem z Amazonkami.


Film reżyseruje Patty Jenkins ("Monster"). Tytułową bohaterkę zagra Gal Gadot. Premierę zapowiedziano na 1 czerwca 2017, a w Polsce – dzień później.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones