Oto Paul McCartney jako pirat z Karaibów

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Oto+Paul+McCartney+jako+pirat+z+Karaib%C3%B3w-123107
Piratem z Karaibów był już Keith Richards z The Rolling Stones, pora na członka The Beatles. Paul McCartney opublikował na Twitterze nowy plakat filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" ze sobą w roli głównej.


McCartney skomentował zdjęcie jedynie krótkim podpisem: #PiratesLife. Pirackie życie, i wszystko jasne. Legendarny piosenkarz pojawia się w filmie w epizodycznej roli. Zagra postać opisaną jako "strażnik więzienny numer 2".

Johnny Depp powraca na wielki ekran jako ikoniczny antybohater Jack Sparrow. Przygoda znów odnajduje pechowego Kapitana Sparrowa, a fortuna przestaje mu sprzyjać, gdy z Diabelskiego Trójkąta uciekają śmiercionośne duchy marynarzy dowodzone przez przerażającego Kapitana Salazara (Javier Bardem). Ich ambicją jest wybicie wszystkich piratów z Jackiem na czele, a jedyną szansą na ratunek okazuje się legendarny Trójząb Posejdona. Aby go odnaleźć, Jack musi zawiązać sojusz z Cariną Smith (Kaya Scodelario), piękną i inteligentną astronomką oraz Henrym (Brenton Thwaites), młodym marynarzem królewskiej floty. Na pokładzie rozpadającej się łajby Dying Gull kapitan wyrusza, by odwrócić okrutny los i ocalić swoje życie przed najpotężniejszym wrogiem, jakiego dotąd spotkał. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones