Oto córka nieznośnie utalentowanego Nicolasa Cage'a

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Oto+c%C3%B3rka+niezno%C5%9Bnie+utalentowanego+Nicolasa+Cage%27a-139762
Oto córka nieznośnie utalentowanego Nicolasa Cage'a
źródło: Getty Images
autor: Matt Simmons
Lily Sheen ("Wszyscy mają się dobrze") dołączyła do Nicolasa Cage'a grającego Nicolasa Cage'a w "The Unbearable Weight of Massive Talent". Zagra córkę Nicolasa Cage'a.


Jeśli jeszcze nie wiecie, Cage zagra w "The Unbearable Weight of Massive Talent" samego siebie. Ma długi, więc musi grywać w całej masie kiepskich filmów, o co suszy mu głowę Nicolas Cage z lat 90., który wszędzie mu towarzyszy i nie może przeboleć, że obecny Cage nie jest pierwszoligową gwiazdą. Dlatego też zgodzi się za milion dolarów przyjechać na występ w ramach przyjęcia urodzinowego bogatego Meksykanina. Jest on wielkim fanem aktora i marzy, by by pokazać mu scenariusz filmu, nad którym pracuje. Jednak sprawy szybko wymkną się spod kontroli i Cage będzie musiał wysilić cały swój aktorski talent, by uratować siebie, córkę i byłą żonę, z którymi nie jest w najlepszych relacjach...

W obsadzie filmu są także Pedro Pascal i Sharon Horgan oraz Tiffany Haddish. Za kamerą filmu stoi Tom Gormican, który jest także współautorem scenariusza do spółki z Kevinem Ettenem. Zdjęcia ruszają tej jesieni.