Otwarty weekend z "Uncharted 4: Kres Złodzieja"

Informacja nadesłana: Sony Interactive Entertainment Europe / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Otwarty+weekend+z+%22Uncharted+4%3A+Kres+Z%C5%82odzieja%22-116155
Premiera "Uncharted 4: Kres Złodzieja" odbędzie się 10 maja, natomiast już w ten weekend uruchomione zostaną otwarte testy trybu wieloosobowego. Wystarczy pobrać tryb wieloosobowy "Uncharted 4" ze sklepu PlayStation Store i skorzystać z niego w trakcie trwania beta testów. Otwarty weekend trybu wieloosobowego "Uncharted 4: Kres Złodzieja" zaczyna się w piątek 4 marca 2016 r., o godzinie 18:00, a kończy w poniedziałek 7 marca 2016 r., o godzinie 8:59

Więcej informacji o trybie wieloosobowym Uncharted 4 znajduje się w FAQ trybu wieloosobowego.Trzy lata po wydarzeniach znanych z "Uncharted 3: Oszustwo Drake'a" Nathan Drake nie kwapi się do powrotu do życia poszukiwacza skarbów. Wkrótce jednak zew przygody ponownie daje o sobie znać, gdy jego brat - Sam, nagle przypomina o sobie, prosząc Drake'a o uratowanie mu życia, a jednocześnie proponując przygodę, której nasz bohater nie jest w stanie się oprzeć.

Podążając tropem dawno zaginionego skarbu kapitana Henry'ego Avery'ego, Sam i Drake wyruszają na poszukiwanie Libertalii, utopijnej krainy piratów położonej w głębi madagaskarskiej dżungli. "Uncharted 4: Kres Złodzieja" zabiera graczy w podróż dookoła świata – porośnięte gąszczem wysepki, miasta oraz pokryte śniegiem szczyty mają zaprowadzić ich do skarbu Avery'ego.