Poznaj daty premier "RED 2", "Gry Endera" i "Step Up 4"

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Poznaj+daty+premier+%22RED+2%22%2C+%22Gry+Endera%22+i+%22Step+Up+4%22-79101
Kompania Summit Entertainment ujawniła daty premier produkowanych przez siebie hitów. "RED 2" wejdzie do kin 2 sierpnia 2013 roku. 15 marca 2013 będzie można zobaczyć premierowo "Grę Endera". Z kolei "Step Up 4" zawita do kin 27 lipca przyszłego roku. 

Pierwszy "Red" zarobił na całym świecie 164 miliony dolarów. Bohaterami oryginału są Frank (Willis), Joe (Morgan Freeman), Marvin (Malkovich) i Victoria (Mirren) - emerytowani agenci specjalni CIA. Znają największe tajemnice i spiski narodowe, przez co znajdują się na celowniku agencji. Po tym, jak zostają wrobieni w zamach, muszą reaktywować stary zespół, by ujść z życiem przed polującymi na nich agentami. 

Akcja "Step Up 4" ma się rozgrywać w Miami. Emily, córka bogatego biznesmena, przyjeżdża do miasta z zamiarem zostania profesjonalną tancerką. Tutaj zakochuje się w Seanie - chłopaku szefującym grupie tanecznej MOB. Młodzi artyści będą musieli zewrzeć szyki, by przeciwstawić się ojcu Emily, który zamierza wyburzyć ich rodzinną dzielnicę i wysiedlić tysiące mieszkańców.

Akcja "Gry Endera" rozgrywa się w przyszłości. Ziemia zagrożona jest zniszczeniem przez robale - owadopodobne, obce istoty spoza układu słonecznego. W celu przeciwstawienia się temu zagrożeniu ludzkość ucieka się do niecodziennej metody - wybiera spośród urodzonych na całym świecie dzieci te najinteligentniejsze i od najmłodszych lat szkoli je na żołnierzy, którzy mają pokierować ziemskimi siłami kosmicznymi w tej rozgrywce o śmierć i życie. Najlepszym spośród kadetów jest Andrew Wiggin nazwany przez siostrę Valentine "Enderem". Przez brata i rówieśników nazywany Trzeci, ponieważ w tamtych czasach władze zezwalały na posiadanie tylko dwojga dzieci, ale wyjątkowo zgodziły się na trzeciego potomka Wigginów. Ender został wytypowany na zbawiciela świata. [źródło: Wikipedia].