Premiera "I tak po prostu" już dziś w HBO GO

https://www.filmweb.pl/news/Premiera+%22I+tak+po+prostu%22+ju%C5%BC+dzi%C5%9B+w+HBO+GO-144774
Premiera "I tak po prostu" już dziś w HBO GO
Dziesięciodocinkowy serial Max Original "I tak po prostu" (And Just Like That…) wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga zadebiutował dziś z dwoma odcinkami w HBO GO. Następne osiem nowych odcinków będzie można oglądać w kolejne czwartki po jednym odcinku.

Serial Max Original "I tak po prostu" to nowy rozdział przełomowej produkcji HBO "Seks w wielkim mieście", wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga. Nowy produkcja prezentuje dalsze losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis), które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce, mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce.

W serialu wystąpią również Sara Ramírez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson oraz Evan Handler.

Obowiązki producentów wykonawczych serialu "I tak po prostu" pełnią Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, Cynthia Nixon, Julie Rottenberg, Elisa Zuritsky, John Melfi oraz Michael Patrick King. Za scenariusz odpowiedzialni są Michael Patrick King, Samantha Irby, Rachna Fruchbom, Keli Goff, Julie Rottenberg and Elisa Zuritsky. Serial HBO "Seks w wielkim mieście" stworzony został przez Darrena Stara i jest oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Candace Bushnell.

Informacja sponsorowana