Przedpremierowy pokaz "Carte Blanche" w kinie Atlantic

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Przedpremierowy+pokaz+%22Carte+Blanche%22+w+kinie+Atlantic-109176
Kino Atlantic zaprasza na pierwszy w Warszawie pokaz przedpremierowy filmu oraz dyskusję połączoną z promocją książki "Carte Blanche". Odbędzie się on we wtorek 13 stycznia o godz. 17:45.


Po pokazie zapraszamy na spotkanie z twórcami, w której wezmą udział m. in.: Jacek Lusiński (reżyser/autor) oraz Tomasz Ziętek (aktor). Spotkanie poprowadzą Jakub Kukla (Polskie Radio 24), Artur Wolski (Kino Atlantic), podczas spotkania Jacek Lusiński i Tomasz Ziętek będą czytali fragmenty książki "Carte blanche" autorstwa Jacka Lusińskiego.

"Carte blanche" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który – aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury –  ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. W roli głównej Andrzej Chyra – trzykrotny laureat nagrody dla najlepszego aktora festiwalu w Gdyni, który jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć powiedział: To poruszający, ludzki scenariusz. Chyba najważniejsze w tej historii jest to, że ktoś dotknięty nieszczęściem potrafił to obrócić w coś optymistycznego. Aktor podkreślał także, że film ten może być głosem w ważnej dyskusji społecznej.

Program wydarzenia: 
sprzedaż książki
17:45 – powitanie gości 
17:50 – 19:40 projekcja filmu 19:40 - 20:25 spotkanie z twórcami filmu
20:25  możliwość zdobycia autografu autora 
Ceny biletów:
31 zł – bilet normalny
25 zł – bilet ulgowy (Karta Kinomana, studenci, seniorzy)
Zakup oraz rezerwacja biletów w kasach kina i na stronie internetowej!

www.kinoatlantic.pl