Pugh, LaBeouf i Pine w nowym filmie Olivii Wilde

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pugh%2C+LaBeouf+i+Pine+w+nowym+filmie+Olivii+Wilde-137457
Pugh, LaBeouf i Pine w nowym filmie Olivii Wilde
źródło: Getty Images
autor: Rich Fury/VF20
Olivia Wilde zebrała imponującą obsadę swojego nowego reżyserskiego projektu. W "Don't Worry Darling" zagrają Florence Pugh ("Małe kobietki"), Shia LaBeouf ("Słodziak") i Chris Pine ("I Am the Night").

GettyImages-1205246752.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin

Film pomyślany jest jako thriller psychologiczny czasów #metoo. Jego akcja rozgrywać się będzie w Ameryce lat 50. ubiegłego wieku. Bohaterką jest pozornie idealna i szczęśliwa pani domu. Jej życie zaczyna się jednak rozpadać odsłaniając niepokojącą prawdę...

Główna rola przypadła Pugh, która wcieli się we wspomnianą panią domu. Wilde - która zadebiutowała jako reżyserka zeszłoroczną "Szkołą melanżu" - stanie zarówno za kamerą, jak i wystąpi w filmie.

Oryginalny scenariusz przygotowali Shane i Carey Van Dyke'owie ("Cisza"), wnukowie Dicka Van Dyke'a. Jego najnowszą wersję napisała Katie Silberman, która z Wilde pracowała już przy "Szkole melanżu".

Na razie nie wiadomo, kiedy ruszą zdjęcia. Studio New Line chce jednak ruszyć z produkcją możliwie najszybciej, jak tylko nastąpi rozluźnienie obostrzeń związanych z koronawirusem. Przed wybuchem pandemii planowano rozpocząć pracę późną wiosną.