Ricky Gervais prostuje wypowiedź o "Biurze" i "cancel culutre"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ricky+Gervais+prostuje+wypowied%C5%BA+o+%22Biurze%22+i+%22cancel+culutre%22-143111
Ricky Gervais prostuje wypowiedź o "Biurze" i "cancel culutre"
źródło: Getty Images
autor: Handout
Dzisiaj "Biuro" zostałoby "skancelowane", powiedział Ricky Gervais w wywiadzie opublikowanym w piątek przez BBC. Teraz wyjaśnia, że jego słowa zostały przekręcone. To był oczywisty żart, napisał na Twitterze.

Żeby było jasne, nie powiedziałem, że "Biuro" byłoby "skancelowane", gdyby nakręcono je dziś. To nie ma sensu. Wciąż jest przecież dostępne, wyjaśnił komik. Oto mój właściwy cytat: ktoś powiedział, że któregoś dnia mogą spróbować "skancelować" serial, a ja na to: "I dobrze, niech go sobie kasują. Dostałem swoje pieniądze". To był oczywisty żart.

Panuje dziwne przekonanie, że narzekam na bycie cenzurowanym czy kasowanym. To bzdury, dodał Gervais. Mam ostatnie słowo w montażu na największych platformach na świecie, gromadzę więcej widzów i sprzedaję więcej biletów niż kiedykolwiek. Czasem dostaje mi się od ludzi, którzy nie lubią moich dokonań, ale co z tego?

Bądźcie szczęśliwi. To naprawdę wkurza negatywnych ludzi, podsumował komik, wrzucając grafikę ze swoim zdjęciem i tekstem: "Przestańcie mówić, że nie można już żartować na żaden temat. Można. Możecie żartować, na jaki temat wam się podoba. Niektórym się to nie spodoba i powiedzą wam o tym. Od was zależy, czy się tym przejmiecie. I tak dalej. To dobry system".