Sacha Baron Cohen w serialu Marvela? Jako Mephisto?

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sacha+Baron+Cohen+w+serialu+Marvela+Jako+Mephisto-148095
Sacha Baron Cohen w serialu Marvela? Jako Mephisto?
źródło: Getty Images
autor: Pool
Wbrew spekulacjom fanów Mephisto nie pojawił się w serialu "WandaVision". Wygląda jednak na to, że demon z komiksów w końcu zawita do MCU. Według najnowszej pogłoski zadebiutuje on w serialu "Ironheart", a wcieli się w niego Sacha Baron Cohen ("Kolejny film o Boracie", "Proces siódemki z Chicago"). 

Sacha Baron Cohen jako Diabeł MCU
Informację ujawniono na znanym ze sprawdzonych hollywoodzkich przecieków twitterowym koncie MyTimeToShineHello. Jeśli to prawda, zanosi się na to, że Sacha Baron Cohen dołączył do obsady serialu "Ironheart", w którym zagra wspomnianego Mephisto. Ma on obdarzyć mocą postać znaną jako The Hood, w którą wciela się Anthony Ramos.Kim jest Mephisto?Mephisto to czarny charakter, którego stworzyli Stan Lee i John Buscema. Zadebiutował on w trzecim zeszycie serii "Silver Surfer" z 1968 roku. Postać jest inspirowana Mefistofelesem z legendy o Fauście i zazwyczaj występuje jako marvelowska wersja Diabła.

Na dużym ekranie wcielało się w niego już dwóch aktorów: Peter Fonda (w filmie "Ghost Rider") i Ciaran Hinds (w filmie "Ghost Rider 2").

O czym opowie serial "Ironheart"?Dominique Thorne wcieli się w Riri Williams, genialną nastoletnią wynalazczynię, która buduje swoją własną wersję zbroi Iron Mana. Postać zadebiutowała w 2016 roku w 7 zeszycie serii "Invincible Iron Man". Jej twórcami są scenarzysta Brian Michael Bendis i rysownik Mike Deodato. Z czasem bohaterka przejęła nawet rolę Iron Mana.


Zanim Ironheart zadebiutuje we własnym serialu, pojawi się w kontynuacji "Czarnej Pantery", "Black Panther: Wakanda Forever". Premierę filmu zapowiedziano na 11 listopada tego roku. Reżyseruje Ryan Coogler.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones