Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Sequel+%22Bli%C5%BAniak%C3%B3w%22+coraz+bli%C5%BCej+realizacji-127417

Sequel "Bliźniaków" coraz bliżej realizacji

  • Deadline
  • autor: łm
  • Filmy
W rozmowie z portalem Deadline Arnold Schwarzenegger ujawnił, że scenariusz kontynuacji "Bliźniaków" jest już gotowy. Gwiazdor potwierdził również, iż w filmie wystąpi Eddie Murphy w roli trzeciego bliźniaka.

GettyImages-902013306.jpg
Getty Images © Michael Kovac


Scenariusz filmu napisał znany m.in. z "Pięknej i Bestii" aktor Josh Gad. Życie bohaterów zmieniło się. Obaj znajdują się na rozdrożach, przez te wszystkie lata oddalili się od siebie – relacjonuje Gad. – Jednoczy ich dopiero pojawienie się trzeciego brata, o istnieniu którego nie wiedzieli.

Oryginał trafił do kin w 1989 roku, zarabiając ponad 200 milionów dolarów. Julius (Schwarzenegger) i Vincent (Danny DeVito) Benedictowie nie znają się, różnią się od siebie diametralnie i wychowali się w innych rodzinach. W rzeczywistości są jednak bliźniakami, efektami przeprowadzonego przed laty eksperymentu. Pewnego dnia bracia spotykają się. Vincent ma kłopoty z bandytami, a Julius go przed nimi broni. Później obaj postanawiają odnaleźć swą matkę.

Filmografii Schwarzeneggera zamyka komedia sensacyjna "Dorwać Gunthera", która trafi do polskich kin w przyszłym miesiącu.

zobacz też: