Pierwszy sezon do "Diablo IV" zapowiedziany – wiemy, kiedy rusza

Blizzard / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sezon+Plugawc%C3%B3w+w+Diablo+IV+ju%C5%BC%C2%A020+lipca-151383
Pierwszy sezon do "Diablo IV" zapowiedziany – wiemy, kiedy rusza
Czekasz na nową zawartość w "Diablo IV"? Twoje oczekiwania niebawem się spełnią! Już wkrótce rozpocznie się pierwszy sezon – Sezon Plugawców.

We wczorajszej transmisji na żywo, Joseph Piepiora, zastępca reżysera gry, główny producent gry Timothy Ismay oraz Adam Fletcher, zastępca dyrektora ds. społeczności, udostępnili najnowsze informacje na temat nadchodzącego sezonu. Wśród zapowiedzianych nowości znajdziemy serię misji z nowymi postaciami, wrogami i mocami, a także nowe postępy sezonowe i karnet bojowy.Zgodnie z tradycją serii "Diablo", sezon gry to idealny czas na rozpoczęcie nowej przygody. Gracze zaczynają od zera, korzystając z nowych funkcji i mechanik. To doskonała okazja do przetestowania nowych klas i konfiguracji. Możesz także kontynuować grę swoją ulubioną postacią, zdobywając nowe doświadczenia dzięki unikalnym mechanikom sezonowym.

Jeśli zdecydujesz się na grę nową postacią, nie martw się o utratę swojego dotychczasowego postępu. Twoja nowa postać zyska dostęp do dotychczas zdobytej Sławy oraz wszystkich odnalezionych Ołtarzy Lilit. Jeśli posiadasz wierzchowca, nowa postać będzie mogła z niego korzystać od razu.

SZCZEGÓŁY 1 SEZONUNowa przygoda: W Sanktuarium rozprzestrzenia się nowe zagrożenie – potworne plugawce. Współpracujcie z byłym kapłanem Kormondem, aby za wszelką cenę powstrzymać rozprzestrzenianie się spaczenia. 
Walka z plagą: Pokonujcie plugawe potwory, aby wydobyć z nich spaczenie i przejąć plugawe serca, które można następnie umieścić w pierścieniach i amuletach. 
Nie tylko dla weteranów: Nowi gracze mogą wskoczyć do Sfery Sezonowej, przejść główną kampanię i nauczyć się podstaw, a następnie przejść prosto do zawartości sezonowej i nowych systemów. W toku gry mogą również zaliczać niektóre postępy sezonowe i wymogi karnetu sezonowego. Gracze hardkorowi mogą stworzyć nowe postaci i eksperymentować z konfiguracjami lub klasami, wykonując postępy sezonowe. Sezony pozwalają personalizować bohaterów i wzmacniać ich w nowy sposób dzięki wyzwaniom dla zaawansowanych postaci.

Postępy sezonowe: Ten system celów rozpisany na wiele rozdziałów nagradza graczy za ukończenie każdego z nich. Rozdziałów jest w sumie 7. Nagrody zapewnią graczom Zasługi, które przełożą się na postępy w karnecie bojowym. 
Karnet bojowy: Zdobywanie Zasług za regularną grę lub zakup opcjonalnych pominięć rang pozwala robić postępy w karnecie bojowym i zdobywać za nie nagrody. W karnecie bojowym znajduje się darmowa ranga, która pozwala wszystkim graczom zdobywać dary sezonowe i przyspieszać postępy. Jeśli gracz zdecyduje się na zakup płatnej rangi, może również uzyskać wyjątkowe elementy ozdobne w ramach karnetu bojowego.

Po zakończeniu każdego sezonu, postacie zostają przeniesione do Sfery Wieczności, gdzie zawsze będziesz miał do nich dostęp.

"Diablo IV" jest grą, która rozwija się razem z graczami. Twórcy planują wieloletnią ewolucję i rozbudowę tytułu, a Sezon Plugawców to dopiero początek tej podróży. Przyłącz się do innych graczy i rozpocznij swoją przygodę w Sanktuarium już 20 lipca!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones