Sharon Stone będzie superbohaterką w uniwersum Marvela?

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sharon+Stone+b%C4%99dzie+superbohaterk%C4%85+w+uniwersum+Marvela-117951
Jakiś czas temu Sharon Stone zdradziła, że dostała rolę w jednym z nadchodzących filmów Marvela. Aktorka oczywiście nie mogła powiedzieć nic więcej, jako że kolejne produkcje studia owiane są tajemnicą. Co więcej, aktorka w zasadzie nie powiedziała nawet, że ma na myśli film ze studia Marvel. Może więc chodzić o ekranizację komiksu wydawnictwa Marvel przygotowywaną przez studio 20th Century Fox, czyli któryś z filmów o X-Men. Teraz wiemy jednak nieco więcej.

GettyImages-476166290.jpg Getty Images © Jason Kempin

Portal Heroic Hollywood dotarł do artykułu zdradzającego nieco więcej na temat personaliów postaci, w jaką wcieli się gwiazda "Nagiego instynktu". W tekście jest również mowa o Alfre Woodard, którą zobaczymy w serialowym "Luke'u Cage'u". Zestawienie obu aktorek wydaje się potwierdzać, że Stone zagra jednak w filmie studia Marvela, a nie 20th Century Fox. Dowiadujemy się również, jakie nadprzyrodzone umiejętności posiada jej bohaterka.

Oto wspomniany cytat:

Woodard i Stone już niedługo staną się rozpoznawalne w szeregach komiksowych fanów: Woodard gra czarny charakter w oczekiwanym serialu "Luke Cage" Marvela i Netfliksa, Stone zaś dostała rolę superbohaterki w filmie Marvela, którego tytułu na razie nie ujawniono – aktorka zdradziła jedynie, że jej sekretną mocą jest "ciepło".

Postać Marvela kontrolująca temperaturę? Znawcy komiksów – do encyklopedii! Kogo może grać Stone? Czas oczekiwania na oficjalny komunikat niechaj wypełni szalona fanowska spekulacja!