Simu Liu przeciwnikiem Jennifer Lopez w widowisku sci-fi Netfliksa

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Simu+Liu+przeciwnikiem+Jennifer+Lopez+w+widowisku+sci-fi+Netfliksa-147518
Simu Liu przeciwnikiem Jennifer Lopez w widowisku sci-fi Netfliksa
źródło: Getty Images
autor: Leon Bennett
Simu Liu, gwiazdor widowiska "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni", zagra antagonistę bohaterki granej przez Jennifer Lopez w filmie "Atlas". Projekt powstaje dla Netfliksa. 

"Atlas" – co wiemy o wspólnym projekcie Jennifer Lopez i Simu Liu?


Film "Atlas" przedstawia ponurą wizję przyszłości. Zdominowany przez sztuczną inteligencję świat pogrążony jest w wojnie. Aby doprowadzić do jej końca, stojący po stronie maszyn żołnierz chce całkowicie unicestwić ludzi. Jennifer Lopez wcieli się w tytułową bohaterkę – kobietę, która podejmie walkę o przyszłość gatunku. Będzie jednak musiała wejść w sojusz z tym, czego boi się najbardziej, czyli przedstawicielem sztucznej inteligencji.

Za sterami produkcji stanie Brad Peyton ("San Andreas"). Scenariusz napisał Leo Sardarian. Aktualnie Aron Eli Coleite ("Star Trek: Discovery", "Locke & Key") pracuje nad ostatecznymi poprawkami. W pozostałych rolach Sterling K. Brown ("American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona") i Abraham Popoola ("Cruella").

Simu Liu – skąd go znamy?


Simu Liu najlepiej znany jest z tytułowej roli w widowisku MCU "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni". Mogliśmy zobaczyć go również w dramacie "Rewolucja przegranych kobiet", a także serialach "Kim's Convenience" i "Uprowadzona". Gościnnie pojawił się w takich produkcjach jak czy "Nikita", "Orphan Black" czy "The Expanse". Wśród projektów z jego udziałem, które wkrótce trafią na ekrany, jest komedia romantyczna "One True Loves" oraz "Barbie" w reżyserii Grety Gerwig.

Przypominamy zwiastun "Shang-Chi i legendy dziesięciu pierścieni": 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones