Spoglądał na gejów z SF, teraz będzie obserwował Toma Hiddlestona i Hugh Lauriego

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Spogl%C4%85da%C5%82+na+gej%C3%B3w+z+SF%2C+teraz+b%C4%99dzie+obserwowa%C5%82+Toma+Hiddlestona+i+Hugh+Lauriego-112036
HBO skasowało "Spojrzenia", ale występujący w nich Russell Tovey już znalazł nową pracę. Aktor dołączył do imponującej obsady miniserialu "The Night Manager", który powstaje dla BBC i AMC.


Jonathan Pine (w tej roli Tom Hiddleston), tytułowy "Nocny recepcjonista", pracownik luksusowego hotelu w Zurichu, a w przeszłości żołnierz oddziałów specjalnych w Irlandii Północnej, jest częścią operacji brytyjskich służb specjalnych, skierowanej przeciwko Richardowi O. Roperowi (Hugh Laurie) - bezwzględnemu handlarzowi broną z licznymi koneksjami. Jego zadaniem jest przeniknięcie do organizacji Ropera i dostarczenie dowodów, pozwalających na jego schwytanie. Prawdziwe niebezpieczeństwo pojawia się jednak wówczas, gdy trafia w sam środek rywalizacji między różnymi organizacjami wywiadowczymi, które tylko formalnie działają po tej samej stronie. Upadek ZSRR pozbawił je naturalnego wroga i sensu istnienia. Odtąd robią wszystko, by zachować swoje wpływy i uniknąć kontroli ze strony instytucji demokratycznych, nie wyłączając sabotowania operacji sojuszniczych agencji.

Nowymi nabytkami są również: Alistair Petrie i Douglas Hodge. Wcześniej angaż otrzymali: Olivia Colman, Tom Hollander i Elizabeth Debicki. Premiera planowana jest na przyszły rok.