"Nocny recepcjonista": nie tylko Tom Hiddleston. Kto jeszcze powróci w 2. sezonie?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Nocny+recepcjonista%22%3A+Hiddleston%2C+Colman%2C+Petrie%2C+Jupe+i+inni+w+2.+sezonie-156184
"Nocny recepcjonista": nie tylko Tom Hiddleston. Kto jeszcze powróci w 2. sezonie?
Trwają prace nad drugim sezonem "Nocnego recepcjonisty". Przeczytaj: "Nocny recepcjonista" powraca. Kto w obsadzie? Czy poza wcielającym się w Jonathana Pine'a Tomem Hiddlestonem zobaczymy kogoś z obsady pierwszego sezonu? 

Kto powróci w drugim sezonie "Nocnego recepcjonisty"?


Jak podaje Variety, do swoich ról z "Nocnego recepcjonisty" powrócą Olivia Colman jako Angela Burr, Alistair Petrie jako Sandy Langbourne, Douglas Hodge jako Rex Mayhew, Michael Nardone jako Frisky i Noah Jupe jako Daniel Roper. Akcja nowych odcinków będzie się toczyć osiem lat po wydarzeniach przedstawionych w finale pierwszego sezonu.

GettyImages-2093427203.jpg Getty Images © Don Arnold
Rola agentki Angeli Burr przyniosła Olivii Colman Złoty Glob
GettyImages-932459792 (1).jpg Getty Images © David M. Benett

Alistair Petrie powróci jako Sandy Langbourne
Douglas Hodge powróci jako Rex Mayhew
GettyImages-2147037601.jpg Getty Images © Dave Benett
Noah Jupe powróci jako Daniel Roper


O czym opowiada "Nocny recepcjonista"? Zobacz spot


"Nocny recepcjonista" to adaptacja powieści Johna le Carrégo. Serial zadebiutował w 2016 roku. Grający główną rolę Tom Hiddleston oraz towarzyszący mu Olivia Colman i Hugh Laurie zostali nagrodzeni Złotymi Globami. Zobaczcie krótką zapowiedź wideo:"Nocny recepcjonista" przedstawia historię Jonathana Pine'a (Tom Hiddleston), byłego żołnierza brytyjskich służb specjalnych, który pracuje w luksusowym hotelu w Zurychu. Pine został zrekrutowany przez agentkę Sophie, która przekazuje mu tajne informacje o poszukiwanym handlarzu bronią (Hugh Laurie). Akcja przyspiesza tempa kiedy Pine próbuje wkupić się w łaski złoczyńcy i dowieść jego winy, dokonuje on infiltracji organizacji Ropera i jednocześnie chce pomścić śmierć kobiety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones