Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Stallone+obiecuje+%22Niezniszczalnych+4%22+i+%22Rambo+V%22-106685

Stallone obiecuje "Niezniszczalnych 4" i "Rambo V"

  • Moviehole
  • autor: mp
  • Filmy
Podczas gdy Lionsgate wygrywa kolejne batalie w wojnie z piratami, Sylvester Stallone podróżuje po świecie promując trzecią część "Niezniszczalnych", która trafi do kin już za tydzień. Będąc we Francji zapowiedział powstanie czwartej części i rzucił nazwiska kilku francuskich aktorów, których widziałby w obsadzie.

Expendables-3-Cast-Banner.jpg


Oczywiście na tym etapie Stallone może jedynie rzucać niezobowiązujące uwagi. Nie ma bowiem żadnego scenariusza, nie wiadomo też kiedy film mógłby zostać zrealizowany. Jednak Stallone, który jest pomysłodawcą i siłą napędową serii, zapowiada, że "The Expendables 4" z całą pewnością powstaną. Chciałby również, by w filmie pojawił się Christopher Lambert, znany najlepiej z filmu "Nieśmiertelny". Stallone widziałby go w roli pozytywnego bohatera. Ujawnił też, że myślał o dołączeniu go do ekipy Niezniszczalnych już w trzeciej części, ale po prostu nie było już miejsca na kolejną postać.

Stallone dodał również, że nie miałby nic przeciwko temu, gdyby w którejś z kolejnych części pojawił się Jean Reno. Jego widziałby jednak w roli wroga Niezniszczalnych.

Rambo-shooting.jpg


Aktor potwierdził również plany dotyczące realizacji "Rambo V". O tym filmie słyszymy od ładnych paru lat. Raz wydaje się, że obraz już za chwilę zostanie nakręcony, a po kilku tygodniach projekt odstawiany jest z powrotem na półkę. Sylvester Stallone najwyraźniej inspiruje się Terrym Gilliamem i nie zamierza łatwo rezygnować z projektu. Wciąż twierdzi, że film doczeka się realizacji.

Co więcej, Stallone zapowiada, że "Rambo V" nie będzie typowym akcyjniakiem. Marzy mu się film "z klasą". Porównuje swoją wizję do obrazu braci Coen "To nie jest kraj dla starych ludzi". Główny bohater miałby stanąć do walki z handlarzami ludzkim towarem działającymi na pograniczu amerykańsko-meksykańskim.

Niestety w przypadku obu projektów Stallone nie podał żadnych dat. Nie wiemy więc, kiedy obrazy trafią do kin (jeśli w ogóle do nich trafią).

zobacz też: