Star Wars Celebration: "Indiana Jones 5" w czerwcu 2023. Jude Law w serialu "Star Wars: Skeleton Crew"

Deadline, The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Star+Wars+Celebration%3A+%22Indiana+Jones+5%22+w+czerwcu+2023.+Jude+Law+w+serialu+%22Star+Wars%3A+Skeleton+Crew%22-146620
Star Wars Celebration: "Indiana Jones 5" w czerwcu 2023. Jude Law w serialu "Star Wars: Skeleton Crew"
źródło: Materiały prasowe
Odbywające się w Anaheim wydarzenie Star Wars Celebration przyniosło dziś szereg elektryzujących wiadomości dotyczących nadchodzących projektów studia LucasFilm i platformy Disney+. Poznaliśmy między innymi daty premier widowiska "Indiana Jones 5" i trzeciego sezonu serialu "The Mandalorian" oraz dowiedzieliśmy się, że Jude Law zagra w serialu Jona Wattsa "Star Wars: Skeleton Crew". Zobaczyliśmy też zwiastuny seriali "Andor" i "Willow".

"Indiana Jones 5" - data premiery ujawnionaPodczas Star Wars Celebration poznaliśmy datę premiery nowego filmu o przygodach ulubionego archeologa wszystkich kinomanów: "Indiana Jones 5" trafi do kin 30 czerwca 2023 roku. Ujawniono też zapowiadający widowisko plakat, na którym prezentuje się Harrison Ford jako tytułowy bohater.


Harrison Ford pojawił się na scenie osobiście, by powiedzieć, że jest bardzo dumny z filmu. Złożył też urodzinowe życzenia 90-letniemu Johnowi Williamsowi, autorowi ikonicznego motywu muzycznego z serii.

W obsadzie są m.in. Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Thomas Kretschmann, Boyd Holbrook, Shaunette Renée Wilson i Antonio Banderas. Reżyseruje James Mangold.

Jude Law gwiazdą "Star Wars: Skeleton Crew"Ujawniono tytuł serialu ze świata "Gwiezdnych wojen", który przygotowuje reżyser Jon Watts ("Spider-Man: Bez drogi do domu"). Dotychczas znaliśmy jedynie tytuł roboczy projektu: "Grammar Rodeo". Teraz wiemy, że jego oficjalna nazwa to "Star Wars: Skeleton Crew".

GettyImages-1388431284.jpg Getty Images © Stuart C. Wilson


Ogłoszono także, że gwiazdą "Star Wars: Skeleton Crew" będzie Jude Law ("Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a"). Akcja serialu ma rozgrywać się w czasach Nowej Republiki. Bohaterami będzie grupa zagubionych w galaktyce dzieci, które próbują odnaleźć drogę do domu.

Zdjęcia ruszają latem, a producentami są Jon Favreau i Dave Filoni. Scenariusz pisze Christopher Ford.

Kiedy trzeci sezon "The Mandalorian"?Dowiedzieliśmy się również, kiedy wraca "The Mandalorian". Trzeci sezon serialu o przygodach kosmicznego łowcy nagród będzie miał premierę na platformie Disney+ w lutym 2023. Jego twórcy Jon Favreau i Dave Filoni zapowiedzieli m.in., że w obsadzie powróci Katee Sackhoff, która wciela się w postać Bo-Katan Kryze. Publiczność zgromadzona w Anaheim zobaczyła również teaser zapowiadający nowe odcinki.

"Andor": zobaczcie pierwszy zwiastun prequela "Łotra 1"

"Willow" wraca jako serial. Zobaczcie teaser