Stara ekipa "Ghostbusters" wciąż może wyruszyć na łowy

Bloody Disgusting / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Stara+ekipa+%22Ghostbusters%22+wci%C4%85%C5%BC+mo%C5%BCe+wyruszy%C4%87+na+%C5%82owy-130745
Wydawać by się mogło, że po filmie Paula Feiga temat "Pogromców duchów" umrze na dobre. Wychodzi jednak na to, że gwiazdy oryginału wciąż nie mogą pogodzić się z sytuacją. Tym razem ogień w sercach fanów ponownie rozniecił Dan Aykroyd.

 
Aktor nigdy krył nigdy pogardy dla produkcji Feiga, którą - wedle jego słów - pogrążył "nadmuchany budżet". I wygląda na to, że nie tylko pracuje nad filmem animowanym o przygodach Ghostbusters, ale też nad tekstem, który na powrót scementuje starą ekipę. Zdradził to wszystko w talk-show Dana Rathera.  

"Istnieje możliwość ponownego spotkania" - mówił - "Właśnie piszę scenariusz, który da taką możliwość pozostałym członkom składu. I myślę, że Billy (Murray) się zgodzi, nawet jeśli miałby zagrać ducha - ta historia będzie tak dobra". Z pozostałych wypowiedzi wynika, że być może chodzi o przerobiony scenariusz, o którym słyszeliśmy już chyba wszystko dawno temu; przerobiony oczywiście z racji odejścia śp. Harolda Ramisa oraz niezadowolenia i niezdecydowania wspomnianego Murraya

Myślicie, że tym razem się uda? Chcielibyście zobaczyć ten film?