To jest wojna. Oto zwiastun "Civil War", nowego filmu Aleksa Garlanda ("Ex Machina")

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/To+jest+wojna.+Oto+zwiastun+%22Civil+War%22%2C+nowego+filmu+Aleksa+Garlanda+%28%22Ex+Machina%22%29-154209
To jest wojna. Oto zwiastun "Civil War", nowego filmu Aleksa Garlanda ("Ex Machina")
Studio A24 udostępniło nowy zwiastun "Civil War". Polska premiera filmu Aleksa Garlanda zaplanowana jest na 12 kwietnia tego roku. 

Zobacz zwiastun "Civil War"


"Civil War" to czwarty film Aleksa Garlanda. W rolach głównych Kirsten Dunst, Wagner Moura, Cailee Spaeny, Stephen McKinley Henderson i Nick Offerman. Zobaczcie nowy zwiastun: Dlaczego czekamy na "Civil War"?


"Civil War", czyli nowy film Aleksa Garlanda, znalazł się na naszej liście najbardziej oczekiwanych premier 2024 roku. Pisaliśmy o nim tak: 

Jeśli widzieliście zwiastun "Civil War", to na pewno pamiętacie mrożącą krew w żyłach scenę, w której postać Jesse'ego Plemonsa pyta głównych bohaterów, jakim rodzajem Amerykanów są. Nowy film Aleksa Garlanda przynosi bowiem dystopijną wizję podzielonych Stanów Zjednoczonych: kraj rozdziera wojna domowa, prezydent ma zapędy dyktatorskie, a po drogach krążą niebezpieczne militarne bojówki. Garland to oczywiście twórca takich tytułów, jak "Ex Machina", "Anihilacja" czy "Devs". W "Civil War" wracają aktorzy, z którymi już współpracował (Cailee Spaeny, Stephen McKinley Henderson, Sonoya Mizuno, Nick Offerman), ale w roli głównej wystąpiła Kirsten Dunst, nowa twarz w filmografii twórcy. Można się spodziewać, że będzie o czym myśleć, o czym dyskutować i o co się spierać.

Pełną listę premier, na które czekamy w tym roku znajdziecie TUTAJ.


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones