To już pewne! Anthony Mackie gwiazdą "Kapitana Ameryki 4"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/To+ju%C5%BC+pewne+Anthony+Mackie+gwiazd%C4%85+%22Kapitana+Ameryki+4%22-143535
To już pewne! Anthony Mackie gwiazdą "Kapitana Ameryki 4"
W kwietniu Marvel ogłosił rozpoczęcie przygotowań do realizacji widowiska "Captain America 4". Teraz poznaliśmy jego gwiazdę. Nie było niespodzianki. Kontrakt na udział w filmie podpisał Anthony Mackie.

Udział aktora był prawie pewny od momentu ogłoszenia projektu, biorąc pod uwagę to, kto został zaangażowany do przygotowania scenariusza. Są to bowiem showrunner "Falcon and the Winter Soldier" Malcolm Spellman i jeden ze scenarzystów tego serialu Dalan Musson.

Szczegóły fabuły są na razie trzymane w ścisłej tajemnicy. Nie wiemy też, kto stanie za kamerą. Bez odpowiedzi pozostaje również pytanie o to, czy w filmie pojawi się Sebastian Stan, druga z gwiazd serialu "Falcon and the Winter Soldier".

Anthony Mackie debiutował jako Falcon w filmie "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz". Później wcielał się w niego w kinie jeszcze pięciokrotnie. W "Captain America 4" będzie już jednak Kapitanem Ameryką.

Niezależnie od tego widowiska w Marvelu trwają podobno prace nad innym, na razie ściśle tajnym projektem, w którym Chris Evans miałby powrócić jako Kapitan Ameryka. Informacje na ten temat pojawiły się w styczniu w portalu Deadline.