To z nim zmierzy się Jack Reacher

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/To+z+nim+zmierzy+si%C4%99+Jack+Reacher-113602
Wiemy już, kto zagra przeciwnika Jacka Reachera w sequelu filmu z Tomem Cruisem. Będzie to znany znany z "Girlfriends' Guide to Divorce" Patrick Heusinger. O samej postaci na razie nic nie wiadomo. 

GettyImages-99853725.jpg Getty Images © Joe Corrigan


"Jack Reacher: Never Go Backbędzie ekranizacją 18. tomu cyklu autorstwa Lee Childa, wydanego w Polsce jako "Nigdy nie wracaj". Edward Zwick zajmie się reżyserią. Jest również współautorem scenariusza.

Jack Reacher, były oficer żandarmerii wojskowej,  przemierza autostopem Stany Zjednoczone, samotnie wymierzając sprawiedliwość.Dotarcie z zasypanej śniegiem Dakoty Południowej do Wirginii zajęło Reacherowi sporo czasu. Po drodze kilka razy coś go zatrzymało, parokrotnie otarł się o śmierć. Nie zadawałby sobie tyle trudu, gdyby nie obietnica, jaką złożył pewnej kobiecie w randze majora, pełniącej od niedawna funkcję komendanta 110-tej jednostki specjalnej żandarmerii wojskowej, którą sam dowodził kilkanaście lat temu. Choć nigdy nie widział jej na oczy, urzekł go jej głos w słuchawce telefonu. Przekraczając bramę wjazdową do jednostki, miał wrażenie, jakby wracał do domu – jedynego, jaki kiedykolwiek posiadał. Niestety, wbrew oczekiwaniom, nie było tam Susan Turner. Zamiast kobiety za biurkiem dowódcy siedział mężczyzna – niejaki podpułkownik Morgan, facet o wyglądzie urodzonego biurokraty. Co stało się z Susan? Tego Reacher się nie dowiedział. Morgan nie omieszkał natomiast przekazać mu trzech naprawdę złych wiadomości: że właśnie został przywrócony do czynnej służby w armii USA, że czeka go sprawa karna o zabójstwo sprzed szesnastu lat oraz że wniesiono przeciwko niemu pozew o ojcostwo. Czy zarzuty wobec Jacka miały jakiś związek z tajemniczym zniknięciem major Turner? Komuś zależało, by szybko pozbyć się Reachera? Bo jeśli tak, to nieświadomie popełnił najgorszy błąd w swoim życiu... 


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones