Kolejna postać z "Daredevila" wraca w "Born Again". Ayelet Zurer znowu jako Vanessa Fisk

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kolejna+posta%C4%87+z+%22Daredevila%22+wraca+w+%22Born+Again%22-154952
Kolejna postać z "Daredevila" wraca w "Born Again". Ayelet Zurer znowu jako Vanessa Fisk
Po tym, jak studio Marvela zmieniło koncepcję serialu "Daredevil: Born Again", do obsady wracają kolejni aktorzy i kolejne postacie znane z "Daredevila" platformy Netflix. Sa wśród nich m.in. Jon Bernthal jako Punisher oraz Deborah Ann Woll i Elden Henson jako - odpowiednio - Karen Page i Franklin "Foggy" Nelson. To nie koniec powrotów. W serialu zobaczymy też Ayelet Zurer.

Ayelet Zurer w "Daredevil: Born Again"
Ayelet Zurer wystąpiła w "Daredevilu" platformy Netflix jako Vanessa Fisk, żona Wilsona Fiska, czyli Kingpina (Vincent D'Onofrio).
  
Kiedy początkowo ogłoszono obsadę "Daredevil: Born Again", brakowało w niej ulubieńców widowni takich jak Bernthal, Woll i Henson. Zurer natomiast miała zastąpić inna aktorka. W roli Vanessy Fisk obsadzono początkowo Sandrine Holt ("The Returned", "House of Cards").
    
Po strajkach aktorów i scenarzystów oraz zmianie kierownictwa studia Disney, Marvel Studios zmieniło jednak swoje plany. Do obsady "Daredevil: Born Again" włączono więc wielkich nieobecnych. Jak pokazują najnowsze zdjęcia zza kulis, Zurer również wraca do świata Daredevila. Zobaczcie ją u boku Vincenta D'Onofrio na planie:
Co wiemy o serialu "Daredevil: Born Again"?


Po trwającej od połowy czerwca przerwie w pracach, której powodem były hollywoodzkie strajki, odpowiedzialne za produkcję Marvel Studios zdecydowało się na zmiany wśród kluczowych twórców. Przeczytaj: "Daredevil: Born Again" ma nowego showrunnera i reżyserów. To twórcy "Punishera" i "Lokiego".

W postać Matta Murdocka, niewidomego prawnika i superbohatera znanego jako Daredevil, ponownie wcieli się Charlie Cox. Do swoich ról powrócą też Vincent D'Onofrio (Kingpin) oraz Jon Bernthal (Punisher).

Zobacz zwiastun serialu "Echo"Aktualnie ostatnią serialową Marvel Studios jest będący spin-offem "Hawkeye'a" miniserial "Echo". Jednym z jego bohaterów jest grany przez Vincenta D'Onofrio Kingpin, który powróci w "Daredevil: Born Again". Przypominamy zwiastun:


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones