Madonna! Deadpool! Wolverine! Krew! Akcja! Zwiastun "Deadpool & Wolverine"

https://www.filmweb.pl/news/Marvel+pokaza%C5%82+zwiastun+widowiska+%22Deadpool+%26+Wolverine%22.+Premiera+filmu+w+lipcu-155171
 Madonna! Deadpool! Wolverine! Krew! Akcja! Zwiastun "Deadpool & Wolverine"
Mamy to! Marvel zaprezentował drugi zwiastun widowiska "Deadpool & Wolverine". A w nim cała masa akcji z udziałem obu tytułowych bohaterów.

Nadchodzi "Deadpool & Wolverine""Deadpool & Wolverine" swoją premierę będzie miał w lipcu. Projekt realizowany był z przygodami (m.in. za sprawą ubiegłorocznych strajków scenarzystów i aktorów). Jego premiera kilkakrotnie była przesuwana. Ostatecznie będzie jedyną aktorską kinową produkcją Marvela w tym roku.


Film celebruje dołączenie mutantów do MCU. "Deadpool & Wolverine" jest bowiem pierwszą częścią cyklu od chwili przejęcie 20th Century Fox przez Disneya. Oznacza też pierwszy film z kategorią R Disneya od wielu, wielu lat (i pierwszą w historii MCU).

Gwiazdami produkcji są oczywiście Ryan Reynolds i Hugh Jackman. W obsadzie pojawi się w epizodach wiele postaci znanych z czasów 20th Century Fox. Na przykład Pyro w wykonaniu Aarona Stanforda.

Nowy polski zwiastun filmu "Deadpool & Wolverine"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones