Amy Pascal i Kevin Feige, producenci "Spider-Mana", nie wiedzieli, kim jest Zendaya

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Producenci+%22Spider-Mana%22+nie+wiedzieli%2C+kim+jest+Zendaya-154993
Amy Pascal i Kevin Feige, producenci "Spider-Mana", nie wiedzieli, kim jest Zendaya
źródło: Getty Images
autor: Elisabetta A. Villa
A czy Ty wiesz, kim jest Zendaya? Przełom w filmowej karierze aktorki nastąpił w 2017 roku, kiedy premierę miały dwa filmy z jej udziałem: "Spider-Man: Homecoming" i "król rozrywki". Zendaya była już jednak wówczas gwiazdą seriali Disney Channel "Taniec rządzi" i "Nastoletnia Agentka". Producenci "Spider-Mana" zdradzili jednak, że nie wiedzieli, kim była, kiedy przyszła na casting. Zendaya opowiedziała natomiast o cieniach rozpoczynania kariery w młodym wieku.
 

Kto nie znał Zendayi?

Producentka Amy Pascal przyznała, że ani ona, ani szef Marvel Studios, Kevin Feige, nie wiedzieli, kim jest Zendaya, kiedy pojawiła się na przesłuchaniu do roli MJ w widowisku "Spider-Man: Homecoming".

Nie miała make-upu i była ubrana jak zwykła dziewczyna. Powiedzieliśmy sobie: "O mój Boże, jest świetna. Musi być w tym filmie", wspomina Pascal. A potem odkryliśmy, że jest sławną osobą i poczuliśmy się naprawdę głupio.

Zendaya o byciu młodocianą gwiazdąWypowiedź Pascal jest częścią poświęconego Zendai artykułu w magazynie "Vogue". Aktorka opowiada w nim m.in. o tym, jak kariera pozbawiła ją części dzieciństwa.

Mam mieszane uczucia na temat dzieci i sławy, bycia na świeczniku oraz bycia młodocianą gwiazdą, powiedziała Zendaya. Widzieliśmy wiele przypadków, kiedy było to szkodliwe. Dopiero teraz, kiedy jestem dorosła, zaczynam myśleć: zaraz, znam tylko to, co robiłam, a robiłam tylko to.

Czuję, że wrzucono mnie w bardzo dorosłą rolę. Bardzo wcześnie zostałam żywicielką rodziny. Wiele ról się odwróciło, a ja musiałam szybko dojrzeć, dodała aktorka.
  
Jeszcze w tym miesiącu zobaczymy Zendayę w nowym filmie Luki Guadagnino, "Challengers". Zobaczcie zwiastun:

"Challengers" – zwiastun
MAM PARĘ UWAG: Rozmawiamy o filmie "Diuna: Część druga"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones