Tyler Hoechlin powtórzy swoją rolę w filmie "Nastoletni wilkołak"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tyler+Hoechlin+powt%C3%B3rzy+swoj%C4%85+rol%C4%99+w+filmie+%22Nastoletni+wilko%C5%82ak%22-146459
Tyler Hoechlin powtórzy swoją rolę w filmie "Nastoletni wilkołak"
O tym, że powstaje filmowa kontynuacja serialu "Teen Wolf: Nastoletniego wilkołaka", wiadomo już od jakiegoś czasu (pisaliśmy o tym m.in. TU i TU). Właśnie ogłoszono, że w filmie "Teen Wolf: The Movie" swoją rolę z serialu powtórzy Tyler Hoechlin wcielający się w bohatera o imieniu Derek Hale. 

Angaż zaoferowano także Dylanowi O’Brienowi i Arden Cho. Oboje jednak odmówili. Jak donosi Deadline, Cho odrzuciła ofertę z powodu zbyt niskiej gaży, która miała stanowić połowę tego, co zaoferowano jej pozostałym koleżankom z planu. 

Projekt powstaje dla platformy Paramount+.

"Teen Wolf" – fabułaW opisie filmu czytamy:
Wraz z pełnią w Beacon Hills pojawia się przerażające zło. Wilki znów wyją, wzywając do powrotu banshee, kojotołaki, piekielne ogary i inne upiory. Tylko Scott McCall, dorosły już wilkołak, może zebrać zarówno nowych sojuszników, jak i zaufanych przyjaciół, którzy staną do walki z najpotężniejszym i najgroźniejszym wrogiem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.  

Co wiemy o "Teen Wolf"?Scenariusz filmu pisze Jeff Davis, scenarzysta i producent wykonawczy serialu "Teen Wolf: Nastoletniego wilkołaka".

Wcześniej ogłoszono także, że na ekranie pojawią się: Tyler Posey, Holland Roden, Shelley Hennig, Crystal Reed, Orny Adams, Linden Ashby, JR Bourne, Colton Haynes, Ryan Kelley, Melissa Ponzio, Ian Bohen, Vince Mattis, Nobi Nakanishi, Khylin Rhambo, Amy Workman i Dylan Sprayberry.

Studio poinformowało, że kolejne nazwiska zostaną ogłoszone wkrótce. 

Nie podano jeszcze daty premiery filmu. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones