Tyrese Gibson spotka Świętego Mikołaja Kurta Russella

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tyrese+Gibson+spotka+%C5%9Awi%C4%99tego+Miko%C5%82aja+Kurta+Russella-135929
Tyrese Gibson ("Szybcy i wściekli 8") dołączył do obsady "Kroniki świątecznej 2", kontynuacji netfliksowego świątecznego hitu z Kurtem Russellem.

GettyImages-1194521449.jpg Getty Images © Paras Griffin

Pierwsza część opowiadała historię siostry i brata, Kate (Darby Camp) i Teddy'ego (Judah Lewis) Pierce'ów, których plan zarejestrowania Świętego Mikołaja (Kurt Russell) na filmie prowadzi do nieoczekiwanej podróży, o której większość dzieci mogłaby tylko pomarzyć. Po wypatrzeniu Mikołaja dzieci zakradają się do jego sań i powodują wypadek, który zagraża podtrzymaniu świątecznej tradycji. Tej szalonej nocy Kate i Teddy pracują razem z Mikołajem — jakiego jeszcze nie znaliście — i jego lojalnymi elfami, by uratować Boże Narodzenie, zanim będzie za późno.

W kontynuacji Kate - teraz cyniczna nastolatka - będzie musiała ponownie skrzyżować ścieżki z Mikołajem, kiedy tajemniczy psotnik imieniem Belsnickel zagrozi istnieniu świąt.

Gibson wcieli się w chłopaka Claire (Kimberly Williams-Paisley), matki Kate i Teddy'ego.

Reżyseruje Chris Columbus. Film nie ma na razie oficjalnej daty premiery, ale zapewne zadebiutuje na platformie Netflix jakoś przed przyszłymi świętami.
Udostępnij: