W nowym roku filmy za 10 zł!Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/W+nowym+roku+filmy+za+10+z%C5%82+%E2%80%A8%E2%80%A8-114927
"Bogowie", "Ida", "Body/Ciało" czy "Ziarno prawdy" – te filmy można było obejrzeć w 2015 roku za 10 złotych w ramach akcji Kultura Dostępna w Kinach. W nowej edycji projektu w 2016 roku zobaczysz m.in. najnowsze produkcje nagradzane na ostatnim Festiwalu Filmowym w Gdyni. Już dziś sprawdź repertuar!


Projekcje zaczną się już 7 stycznia pokazem filmu "Karbala". Do końca kwietnia zapraszamy na przejmujące "Obce niebo", sensacyjne "11 minut", kryminalnego "Czerwonego pająka", przełamującego konwencje "Demona". Nie zabraknie komedii – w repertuarze na 2016 rok znaleźli się "Król życia" i "Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy". 


Seanse odbywają się w każdy czwartek o godzinie 18:00 w sieci kin Helios w całej Polsce i w warszawskim kinie Iluzjon. W projekcie udział biorą kina w Bełchatowie, Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Dąbrowie Górniczej, Gdańsku, Gdyni, Gnieźnie, Gorzowie Wielkopolskim, Grudziądzu, Kaliszu, Kędzierzynie-Koźle, Kielcach, Koninie, Legnicy, Lubinie, Łodzi, Nowym Sączu, Olsztynie, Opolu, Pile, Piotrkowie Trybunalskim, Płocku, Radomiu, Rzeszowie, Siedlcach, Sosnowcu, Starachowicach, Szczecinie, Tczewie, Wrocławiu oraz w Warszawie.Projekt jest częścią programu Kultura Dostępna realizowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury. Program ma na celu niwelowanie barier w dostępie do kultury, w tym bariery ekonomicznej.

Więcej na www.kulturadostepna.pl/kultura-dostepna-w-kinach.
Udostępnij: