WIDEO: Polacy kręcą film o nielegalnych wyścigach samochodowych

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Polacy+kr%C4%99c%C4%85+film+o+nielegalnych+wy%C5%9Bcigach+samochodowych-129184
Zapraszamy do obejrzenia relacji z planu zdjęciowego "Diablo". To polski film akcji rozgrywający się w świecie nielegalnych wyścigów samochodowych.


-  Grany przeze mnie bohater trafił do tego świata trochę z przypadku i trochę z pasji. Jest zapaleńcem motoryzacyjnym, a pierwsze auto - Forda Capri - ma od ojca. Kuba chce uratować życie ciężko chorej siostrze i potrzebuje pieniędzy na leczenie za granicą. Zdobywa je na niewielkich nielegalnych wyścigach, zauważają go ludzie ze środowiska, trafia do innej grupy. I tak pnie się po szczeblach kariery - mówił w wywiadzie dla natemat.pl odtwórca głównej roli w "Diablo" Tomasz Włosok.

W obsadzie znaleźli się również m.in. Mikołaj Roznerski, Karolina Szymczak, Cezary Pazura, Bogusław Linda, Katarzyna Figura, Rafał Mohr, Cezary Żak, Patricia Kazadi i zawodnik MMA Marcin "Różal" Różalski. Reżyseruje Michał Otłowski ("Jeziorak"). Konsultantem od efektów specjalnych jest pracujący w Los Angeles Maks Naporowski ("Matrix: Rewolucje", "Harry Potter i Kamień Filozoficzny").

Premiera "Diablo" w przyszłym roku.
Udostępnij: