WIDEO: Skandale i intrygi w zwiastunie serialu "Bridgertonowie"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Skandale+i+intrygi+w+zwiastunie+serialu+%22Bridgertonowie%22-140059
WIDEO: Skandale i intrygi w zwiastunie serialu "Bridgertonowie"
Netflix udostępnia zwiastun i nowe zdjęcia z serialu "Bridgertonowie". Najnowsza produkcja studia Shondy Rhimes zadebiutuje w serwisie już 25 grudnia. Zobaczcie wideo: 


Wytwórnia  Shondaland i twórca Creator Chris Van Dusen zapraszają na serial "Bridgertonowie". Śledzimy w nim losy Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor), najstarszej córki potężnej familii, która wkracza na pełną konkurentek scenę małżeńską Londynu w epoce regencji.  Dziewczyna marzy o powtórzeniu losu rodziców i znalezieniu wybranka, którego naprawdę pokocha. Na początku idzie jej świetnie i jest bezkonkurencyjna. Jednak gdy jej starszy brat odrzuca kolejnych kandydatów do jej ręki, w popularnej na salonach plotkarskiej gazecie tajemniczej Lady Whistledown pojawiają się liczne oszczerstwa pod adresem Bridgertonówny. Do akcji wkracza wtedy rozchwytywany i zbuntowany książę Hastings (Regé-Jean Page), zdeklarowany kawaler, którego matki debiutantek uważają za najlepszą możliwą partię. Choć Daphne i książę uparcie twierdzą, że nie są zainteresowani związkiem, łączącej ich więzi trudno nie zauważyć — podobnie jak emocji, które aż w nich kipią podczas podchodów i utarczek toczonych na tle wyrażanych przez towarzystwo oczekiwań wobec ich przyszłości.


"Bridgertonowie" to romantyczny, skandalizujący i błyskotliwy serial, który pokazuje, że prawdziwa przyjaźń jest ponadczasowa, z siłą rodziny lepiej nie zadzierać, a o miłość zawsze warto walczyć.
Udostępnij: