WIDEO: Steven Spielberg zaprasza na film "Player One"

Twitter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Steven+Spielberg+zaprasza+na+film+%22Player+One%22-126696
W niedzielę na Twitterze pojawił się nowy spot promujący widowisko SF Stevena Spielberga "Player One". Wy klip znajdziecie poniżej:

W spocie ukryto link do drugiego materiału wideo. Kilka godzin po premierze klipu, drugi materiał został ujawniony szerokiej publiczności. Zawiera on wypowiedzi samego reżysera, a także autora literackiego pierwowzoru, Ernesta Cline'a.

Oto ten materiał:

Akcja rozgrywa się w roku 2045, kiedy to świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia się w chaosie. Ludzie znajdują ratunek w OAZIE, ekspansywnym uniwersum rzeczywistości wirtualnej stworzonym przez błyskotliwego ekscentryka Jamesa Hallidaya (Mark Rylance). Przed śmiercią Halliday postanawia przekazać swoją niewyobrażalną fortunę pierwszej osobie, która odnajdzie cyfrowe "wielkanocne jajko" ukryte gdzieś w OAZIE. Rozpoczyna się rywalizacja, która wkrótce ogarnia cały świat. Młody Wade Watts (Tye Sheridan), kiepski kandydat na bohatera, postanawia dołączyć do karkołomnego, zakrzywiającego rzeczywistość wyścigu po skarb w fantastycznym uniwersum pełnym tajemnic, odkryć i niebezpieczeństw.