Warner przesuwa premierę prequela "Rodziny Soprano"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Warner+przesuwa+premier%C4%99+prequela+%22Rodziny+Soprano%22-140895
Warner przesuwa premierę prequela "Rodziny Soprano"
"The Many Saints of Newark", filmowy prequel serial "Rodzina Soprano", nie zostanie pokazany widzom w marcu. Warner Bros. właśnie przesunęło premierę na wrzesień.

Decyzja nie jest podyktowana sytuacją w kinach, ponieważ Warner Bros. wszystkie tegoroczne premiery kinowe zamierza jednocześnie wprowadzać na platformę HBO Max. Według źródeł portalu Variety chodzi o to, by światowa premiera "The Many Saints of Newark" odbyła się na jednym z dużych festiwali filmowych. Warner Bros. najwyraźniej oczekuje, że obraz będzie się liczył w przyszłorocznej walce o Oscary.

"The Many Saints of Newark" pierwotnie miało trafić do kin we wrześniu 2020 roku. W kwietniu, kiedy w USA już szalała pandemia COVID-19, Warner zdecydował się przenieść premierę na marzec.

Akcja została osadzona w latach 60., gdy na ulicach tytułowego miasta trwała brutalna wojna między afroamerykańskimi a włoskimi gangami. Głównym bohaterem filmu będzie Dickie Moltisanti (Alessandro Nivola) - weteran wojny w Wietnamie, wuj i mentor Tony'ego Soprano, a także ojciec Christophera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones