Nowa data "The Batman". "The Flash" wcześniej. "Shazam 2" później

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowa+data+%22The+Batman%22.+%22The+Flash%22+wcze%C5%9Bniej.+%22Shazam+2%22+p%C3%B3%C5%BAniej-137391
Nowa data "The Batman". "The Flash" wcześniej. "Shazam 2" później
Koronawirus wciąż zmienia plany wielkich hollywoodzkich wytwórni. Nowy kalendarz premier zaprezentował dziś Warner Bros. Zmiany dotyczą m.in. "The Batman", "The Flash" i "The Many Saints of Newark".


"The Batman" miał trafić do kin w czerwcu przyszłego roku. Warner Bros. przewiduje, że opóźnienie w przypadku tego widowiska nie będzie duże. Nowa amerykańska data premiery została wyznaczona na pierwszy weekend października. Studio ma z tym terminem dobre wspomnienia. To właśnie na początku października do kin wszedł "Joker".

Ostatnie problemy medialne Ezry Millera nie wpłynęły na zmianę decyzji Warner Bros. dotyczącej realizacji widowiska "The Flash". Co więcej, studio postanowiło przyspieszyć premierę o miesiąc, przenosząc ją na 1 lipca 2022 roku.

Za to na "Shazama 2" przyjdzie fanom poczekać pół roku dłużej. Jego premiera została przesunięta z kwietnia na początek listopada 2022 roku.

Warner Bros. o miesiąc przesunął premierę niezatytułowanego filmu Baza Luhrmanna, nad którym prace zostały wstrzymane, gdy Tom Hanks zaraził się koronawirusem. Obraz trafi do amerykańskich kin 5 listopada 2021 roku. Będzie więc walczył o widza z produkcją Marvela "Doctor Strange in the Multiverse of Madness".

Warner Bros. zdecydował, że nie zobaczymy w tym roku prequela "Rodziny Soprano". Film "The Many Saints of Newark" będzie miał swoją premierę dopiero w marcu 2021 roku.

Aż rok opóźnienia zaliczył biograficzny dramat sportowy "King Richard" z Willem Smithem. Nowa data premiery została wyznaczona na 19 listopada 2021 roku.

Natomiast widowisko sf "Reminiscence" z Hugh Jackmanem w roli głównej pojawi się w kinach w kwietniu 2021 roku.
Udostępnij: