Webb tłumaczy się z wycięcia scen z Shailene Woodley z "Niesamowitego Spider-Mana 2"

ScreenRant / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Webb+t%C5%82umaczy+si%C4%99+z+wyci%C4%99cia+scen+z+Shailene+Woodley+z+%22Niesamowitego+Spider-Mana+2%22-104565
News może zdradzać istotne wątki fabuły "Niesamowitego Spider-Mana 2"!

Podczas gdy "Niesamowity Spider-Man 2" podbija światowy box office, w internecie huczy od domysłów, dlaczego Marc Web zdecydował się usunąć z filmu początkowe sceny z udziałem Shailene Woodley w roli Mary Jane.


Oficjalnie Webb podaje, że pojawienie się Mary Jane w filmie mogłoby niepotrzebnie zachwiać wiarygodność relacji Petera Parkera z Gwen Stacy (Emma Stone). Wiele osób uważa jednak, że Webb przestraszył się opinii fanów, którzy uważają Woodley za nieatrakcyjną i nudną aktorkę. Sceny z jej udziałem nie zostaną także dodane do wydań DVD i Blue-ray, więc nie dowiemy się, jak gwiazda "Niezgodnej" wypadła w roli potencjalnej miłości Parkera.

Co więcej, rosnąca popularność "Niezgodnej", w której Woodley zagrała ostatnio główną rolę, może być skuteczną przeszkodą przed jej ewentualnym pojawieniem się w przyszłych częściach serii Marca Webba. A z całą pewnością wiemy, że planowane są już części trzecia - premiera 10 czerwca 2016, i czwarta - 4 maja 2018 roku.

Mówi się też o tym, że w nowych odsłonach serii może się pojawić jeszcze jeden obiekt uczuć Parkera - Felicia Hardy, która miała być wprowadzana przez Sama Raimiego w czwartej części jego serii. Jej produkcja nie doszła jednak do skutku.

Jak widać, Spider-Man w nowej serii ma nie tylko wyjątkowo dużo przeciwników, ale i potencjalnych partnerek.